Evde Dondurma Kaşığı Paketleme İşi

Dondurma kaşıklarının paketlenmesi işlemleri evlere ek iş veren firmaların bünyesinde ki kişiler tarafından hazırlanıp fabrikalara teslim edilir. Fabrikalar gelen ürünleri kontrol ettikten sonra müşterilerine gönderirler. Bu ilanımızda fabrikaların vereceği dondurma kaşıklarınızı evinizde paketleyerek nasıl para kazanacağınızdan bahsedeceğiz sizlere.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Dondurma Kaşığı Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Dondurma kaşıklarının bir çok modeli, bu modellerin ise kendi içlerinde birbirinden farklı boyutları ve renkleri bulunur. Fabrikalardan karışık bir şekilde size teslim edilecek bu kaşıkları öncelikli olarak modellerine ve renklerine göre tek tek ayırmanız gerekecek. Dondurma kaşıklarının modellerini ve renklerini birbirinden ayırt etmek oldukça basit. Fabrikalar her ihtimale karşılık, kaşıkların modellerinin resimlerinin yer aldığı bir liste verecek sizlere. Bu liste ki resimlere bakarak kaşıkları kolaylıkla ayırabilirsiniz.

Ayırma işlemi bittikten sonra kaşıkların temizlenmesi gerekmekte. Fabrikalar temizleme işlemleri içinde size özel bir temizlik bezi ve temizleme losyonu verecek. Bu sprey losyonu kaşıkları şeffaf poşetlerine koymadan önce kaşıkların üzerine sıkacak, özel temizleme bezi ile sildikten sonra kaşıkları poşetlerine koyacaksınız. Poşetlerin ağız kısımları yapışkan özellikli olduğu için rahat bir şekilde kapatabilirsiniz. En son olarak poşetlerin üzerine dondurma kaşıklarının fiyatlarının yer aldığı etiketleri yapıştırıp kolilerine koyarak paketleme işlemini bitirmiş olacaksınız.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Diğer internet sitelerine direrekte bir çok konu da daha detaylı bilgi alabilirini ve oralardan da kolaylıkla başvuru da bulunabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Kazanç meselesi tamamen sizin elinizde olan bir şeydir. Gün içerisinde bu işe ne kadar vakit ayırırsanız aylık kazancınız o kadar olur. Bu işe gün içerisinde normal seviye de vakit ayırarak aylık 2.800 TL kazanç elde edebilirsiniz.

9 yorum

  1. Merhaba bende paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Melike Merdeşe

    Evden paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz.

  3. Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum lutfen yardimci olun

  4. 4 kişiyiz evde iş yapmak istiyoruz

  5. Bu işi yapmak istiyorum

  6. Paketleme işi yapmak istiyorum

  7. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*