Evde Erzak Kutusu Paketleme İşi

Özellikle ev hanımlarının ve üniversite öğrencilerinin rahat bir şekilde evde yapabilecekleri iş modeli arasında paketleme işleri yer almaktadır. Erzak kutusu paketleme işi de bu iş modelinden birisidir. Yapılacak işlemler ise oldukça basittir.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz. Yukarıdaki Başvuru Formu Doldurdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Evde Erzak Kutusu Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Şeffaf olarak üretilen erzak kutularının, saklanacak gıda ürünlerini simgeler nitelikte renkli kapakları olur. Yapacağınız ilk iş karışık bir şekilde size verilecek olan erzak kutularının kapaklarını, renklerine göre tek tek ayırmak olacak. Düzgün bir şekilde kapakları ayırdıktan sonra kapakların üst boşluk kısmına, mantar tıpayı andıracak şekilde ki tıpaları yerleştireceksiniz. Bu tıpalar, erzak kutularının kapaklarını komple açmadan içerisine gıdaları koymaya yaramaktadır. Bu sayede kapaklar açılmadığı için gıdalar daha uzun süre bozulmadan kalacaktır.

Kapak ayırma ve tıpalarını yerleştirme işlemlerini tamamladıktan sonra şeffaf erzak kutularının içerisine firmanın size vereceği tanıtıcı broşürlerden 1 adet koyacaksınız. Broşürleri koyduktan sonra kapların üstüne kapakları yerleştireceksiniz. Dışına ise, sağ yada sol fark etmez, firmanın markasının yer aldığı etiketleri yapıştıracaksınız. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra erzak kutularını, firmaların size belirteceği adetlerde üçlü, dörtlü, beşli yada yedili olacak şekilde yan yana dizeceksiniz. Yan yana dizdiğiniz bu kapları streç filme sararak birleştirip set haline getirdikten sonra kolilere yerleştirip paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu iş ve bu tarz paketleme veya ek iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir bu birinci seçenek.

İkinci seçenek ise bilindiği üzere İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Erzak kutusu paketleme işi yaparak aylık 2.400 TL kazanç elde edebilirsiniz. İster tek başınıza yapabilirsiniz istersenizde aile üyeleri ile birlikte yapabilirsiniz. Unutmayın gün içerisinde ne kadar fazla vakit ayırırsanız bu işe aylık kazancınız o kadar fazla olur.

7 yorum

  1. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum iletişime gecermisiniz

  3. Bende evde paketleme yapmak istiyorum

  4. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  5. Ben yapmak isdyrum yozgt sorguna

  6. merhaba bende evde ne olursa artık paketleme işi yapmak istiyorum

  7. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*