Evde Kupa Bardak Paketleme İşi

Fabrikalar kupa bardakların temizleme, kalite kontrol ve paketleme işlemlerini iş yüklerini azaltmak için dışarıda anlaştıkları evde ek iş veren firmalara yaptırırlar.Sizde bu firmalar aracılığı ile evinizde kupa bardak paketleme işi yaparak para kazanmış olursunuz. Her hafta düzenli olarak verilen bu işlerden aylık ortalama 2.000 ile 3.000 TL arasında ek gelir sağlayabilirsiniz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR ek iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz. Yukarıdaki Başvuru Formu Doldurdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Evde Kupa Bardak Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Kupa bardaklar hemen kırılmaya müsait hassas ürünlerdir. Firmalardan size karışık bir şekilde getirilen kupa bardakları öncelikle kırmadan düzgün bir şekilde üzerinde ki baskı türlerine göre ayıracaksınız. Her kupanın rengi ve üzerinde ki baskılar farklı olacaktır. Yüzlerce kupa bardak modelleri bulunmaktadır. Bu ürünleri dikkatli bir şekilde ayırdıktan sonra sırası ile kalite kontrol, temizleme ve paketleme işlemlerini uygulayacaksınız.

Ayırma işlemlerinin ardından kupa bardaklarının üzerinde çatlak, kırık, delik, soyulma ve benzeri sorunlar var mı yok mu diye kalite kontrol işleminden geçireceksiniz. Kusurlu ürünleri ayrı bir yerde muhafaza ederek paketlemeden firmaya geri iade edeceksiniz. Kusursuz olan ürünleri ise firmanın size vereceği özel temizlik losyonu ve bezi ile güzelce silip temizleyeceksiniz.

Ayırma, kalite kontrol ve temizleme işlemlerinden geçirdiğiniz kupa bardakların kulp kısımlarına firmanın markasının yer aldığı üzerinde ip bulunan kartvizitleri bağlayacaksınız. Kartvizit bağlama işlemini de tamamladıktan sonra kupaları özel kutularına yerleştirip kutuların ağız kısmını para bandı ile kapatacaksınız. En son işlem olarak da kolilere yerleştireceksiniz. Her koliye aynı renk ve aynı baskıda ki ürünleri karıştırmadan koymanız gerekmektedir. Koli üzerine renginin yazdıktan sonra firmalara teslim edeceksiniz.

Paketleme işi sırasında gerekli olan eldiven, temizlik losyonu, temizlik bezi, koli, koli bandı gibi tüm malzeme ve ekipmanlar firma tarafından ücretsiz olarak temin edilecektir.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu iş ve bu tarz paketleme veya ek iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir bu birinci seçenek.

İkinci seçenek ise bilindiği üzere İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 3.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe gün içerisinde biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz.

10 yorum

  1. bardak paketleme istiyorum ihtiyacım var.

  2. evde ek iş yapmak istiyorum

  3. Evde ek iş yapmak istiyorum

  4. Kupa bardak paketleme yapmak istiyorum

  5. Evde paketleme işini yapabilecek ekibim var ve evde paketleme işini yapmak istiyorum iletişime geçerseniz çok sevinirim

  6. Evde kupa bardak paketleme isi yapmak istiyorum

  7. Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

  8. Evden iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  9. Merhabalar ben evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun lütfen bende ev hanımıyım bu işe çok ihtiyacım var

  10. Evde bardak paketleme is I yapmak istyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*