Evde Bebek Dolap ve Çekmece Kilidi Paketleme İşi

Fabrikalar çok fazla gelen siparişleri yetiştirebilmek için bu işlemleri fabrika dışında anlaştıkları, evlere ek iş veren firmalara yaptırırlar. Bu firmalar, fabrikaların ürünleri kısa sürede hazırlayarak iş yüklerini azaltırlar.
Bizi takip ederek bunun gibi bir çok iş ilanını kolayca görebilirsiniz ve hemen başvuru yapabilirsiniz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR  iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz. Yukarıdaki Başvuru Formu Doldurdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Evde Bebek Dolap ve Çekmece Kilidi Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Dolap ve çekmece kilidi paketleme işinde yapılacak olan iki ana işlem bulunmaktadır. Bunlardan birisi, çift taraflı yapışkanlı bandın kilitlerin alt kısmına yapıştırılması, bir diğeri ise bantlanan kilitlerin paketlenmesi işlemleridir. Çekmece kilitleri kullanılacak alanın sağ yada sol, üst yada alt kısmına karşılıklı olarak yapıştırılarak kullanılır. Bu sayede yapıştırılan ürünler açılmaz ve bebeklerin güvenliği sağlanmış olur.

Bu iş modelinde yapacağınız ilk işlem çift taraflı bantları kilitlerin alt kısmına yapıştırmak olacak. Kilitlerin altına tam oturacak boyutlarda olan çift taraflı bantları kolay bir şekilde kilitlere yapıştırdıktan sonra sıra ürünlerin paketlenmesi işlemine geldi demektir. Paketleme işlemini ise firmaların size belirteceği adetlerde 1, 2, 3, 4 yada daha fazla adetlerde ki kilitleri kutularına yerleştirip, kutuların ağız kısımlarını bantla yapıştırarak kolay bir şekilde hazırlayacaksınız.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu iş ve bu tarz paketleme veya ek iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir bu birinci seçenek.

İkinci seçenek ise bilindiği üzere İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 2.400 TL kazanç elde edbilirsiniz. Fakat aylık kazanç konusu tamamen size bağlı bir durum gün içerisinde bu işe ne kadar vakit ayırırsanız kazancınız ona göre değişkenlik gösterebilir.

5 yorum

  1. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Bu Isi yapmak istiyorum bilgi ala bilirmiyim

  3. Paketleme yapmak istiyorum

  4. evde paketleme işi yapmak istiyorum

  5. Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş sağlar misiniz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*