Evde Raf ve Dolap Örtüsü Paketleme İşi

Her gün yeni ek iş ilanları araştırarak siz değerli takipçlerimiz ile paylaşmaya devam ediyoruz. Paylaşmış olduğumuz ek iş ilanlarını bir çok kaynaktan araştırararak en doğru bilgiye ulaşıp sizlere aktarmayı amaçlıyoruz. Sizde bizi takip ederek yayımlanan her güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Bugün sizlere Evde Raf ve Dolap Örtüsü Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR ek iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz. Yukarıdaki Başvuru Formu Doldurdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Evde Raf ve Dolap Örtüsü Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Ürünler büyük rulolara sarılı bir şekilde size teslim edilecek. Bu ruloları firmaların size vereceği ölçülerde ortadan ikiye kesmeniz istenir sizden. İkiye böldüğünüz ruloları ise firmaların size vereceği özel metrelerle ölçüp aynı boyutlarda kesmeniz gerekir.

Verilen ölçülerde kesmiş olduğunuz raf ve dolap örtülerini bir ucundan diğer ucuna yuvarlak rulolar halinde dolamanız istenecek sizden. Rulo haline getirdiğiniz ürünlerin orta kısmına rulonun açılmasını önlemek için firmanın markasının yer aldığı etiketleri yapıştıracaksınız. Tüm bu işlemlerin ardından ruloların zarar görmemesi için üstlerine streç film çekerek kolilere yerleştirip paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Paketleme işlemleri sırasında lazım olacak tüm ekipman ve malzemeler firmalar tarafından ücretsiz olarak temin edilecek.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu iş ve bu tarz paketleme veya ek iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir bu birinci seçenek.

İkinci seçenek ise bilindiği üzere İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 2.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Aylık kazancınızı artırmanın sizin elinizde olduğunu unutmayın. Gün içerisinde bu işe ne kadar çok vakit ayrırsanız aylık kazancınız ona göre olur.

Bir yorum

  1. Evde okey taşı boyama işi yapmak istiyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*