Evde Sefer Tası Paketleme İşi

Her gün yeni ek iş ilanları araştırıp paylaşarak sizleri bilgi sahibi yapıyoruz.Firmaların yayınlamış oldukları ilanları bir çok kaynaktan araştırarak siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmaktayız. Bizi takip ederek her gün yayınlanan ek iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz ve kafanıza yatan veya yapmak istediğiniz ek iş ilanına kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde Sefer Tası Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz. Yukarıdaki Başvuru Formu Doldurdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Evde Sefer Tası Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Sefer tası aslında çoklu yemek kabıdır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere üçlü yada dörtlü modelleri bulunmaktadır. Üst üste koyulan bu yemek kapları, yanlarında bulunan kıskaç sayesinde birbirine kenetlenir ve kapakları açılmadan sıkı bir şekilde durmaktadırlar. Bu iş modelinde yapacağınız işlemler ise hem ürünlerin kalite kontrollerini sağlamak hemde yanlarında ki kıskaçları montajlayıp paketlemek olacak. Hazırsanız işe başlayalım.

Size çelik ve plastik olmak üzere iki farklı model karışık bir şekilde teslim edilecek. Çelik modeller tek renktirler fakat plastik modeller farklı renklerden oluşmaktadır. Öncelikli olarak çelik ve plastik modelleri tek tek ayıracaksınız. Daha sonra ise plastik modelleri renklerine göre tek tek ayıracaksınız. Daha sonra sırası ile çelik ve plastik modellerin kıskaçlarını monte edeceksiniz.

Öncelikle çelik modelin montajını nasıl yapacağınızdan bahsedelim. En alta gelecek olan sefer tası kabının sağ ve sol kenarlarında halkalar bulunmaktadır. Her iki halkanın alt kısmına kancalı çelik çubukları yerleştireceksiniz. Daha sonra üst üste 2 parça (modeline göre 3 parça da olabilir) sefer tasını koyacaksınız. Sağ ve solda ki demir çubukların uçlarına delikli tutacaklarını yerleştirip üstüne somun takıp sıkıştırarak monte işlemini tamamlamış olacaksınız.

Plastik sefer taslarının montajı ise daha basittir. Bu modellerin en üste koyulacak olan kabında tutacak fabrikasyon olarak montajlı gelir. Burada tek yapmanız gereken en üste koyulacak olan kabın kapağının sağ ve sol kenarlarında ki çıkıntıya uzun plastik kıskaçları yerleştirip oturtacaksınız. Bu plastik kıskacın en alta gelecek uç kısmında kanca bulunmaktadır. En altta koyulacak olan yemek kabının kenarlarında ki tırnaklara bu kancaya yerleştirerek plastik sefer tasının da montajını tamamlamış olacaksınız.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu iş ve bu tarz paketleme veya ek iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir bu birinci seçenek.

İkinci seçenek ise bilindiği üzere İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 2.250 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işegün içerisinde ne kadar zaman ayırırsanız aylık kazancınız o kadar fazla olur.

3 yorum

  1. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Merhaba ben İzmir Bayraklı’da oturuyorum evimde paketleme işi yapmak istiyorum ise çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  3. Paketleme iş yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*