Evde Fırçalı Camsil Paketleme İşi

Her gün yeni ek iş ilanları araştırarak siz değerli takipçilerimiz için paylaşmaktayız. Firmaların yayınlamış oldukları ilanları bir çok kaynaktan araştırarak edindiğimiz en doğru bilgileri sitemizde paylaşmaktayız. Bizi
takip ederek yayınlanan her yeni güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR ek iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz. Yukarıdaki Başvuru Formu Doldurdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Evde Fırçalı Camsil Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Hepimiz temizlik fırçalarının nasıl olduğunu biliyoruz. Orta kısmında sapının geçeceği büyüklükte bir delik bulunur. Yapacağınız ilk işlem fırçalı camsilin sapını montaj etmek olacak. Plastik sapı fırçanın ortasında ki deliğe yerleştirip çevirerek sıkıştırıp montajını gerçekleştireceksiniz.

Sapını taktıktan sonra fırçanın üst kısmına plastik çekçek kısmının montajını yapacaksınız. Fırçanın üst kısmında ince raylı bir bölme bulunur. Plastik çekçeğin arka kısmında bu raylı sisteme geçirmek için ince bir bölme olur. Raylı sistemin bir ucuna çekçeğin arka kısmında ki bölmeyi yerleştirip diğer ucuna kadar kaydırarak montaj işlemini tamamlamış olursunuz.

Sap montajı ve çekçek montajı işlemlerini tamamladıktan sonra fırçalı camsilleri paketleme işlemine geçebilirsiniz. Bu son işlemde ise montajını tamamladığınız fırçalı camsilin fırça kısmına göre özel üretilmiş, firmanın markasının yer aldığı karton paketleri yerleştirerek paketleme işlemini de tamamlamış olacaksınız. İşlemi biten ürünleri kolilere yerleştirerek firmalara teslim edeceksiniz.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu iş ve bu tarz paketleme veya ek iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir bu birinci seçenek.

İkinci seçenek ise bilindiği üzere İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 2.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapın istersenizde bir grup kurarak grup halinde yapın. Gün içerisinde bu işe ne kadar fazla vakit ayırırsanız aylık kazancınız o kadar fazla olur.

Bir yorum

  1. Ben bir dulun 3 çocuk öksürüyorum ve emekli maaş yetmiyor ek iş yapmak istiyorum size nasıl oluşabilirim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*