Evde Kuş Salıncağı Paketleme İşi

Şöyle ki, kafes aksesuarları gelen siparişler üzerine hazırlanarak firma yada firmalara gönderilmektedir. Günde binlerce hatta on binlerce kuş salıncağı hazırlanmaktadır. Sipariş yoğunluğuna göre atölyeler de yetiştirilemeyecek ürünler firmalar tarafından evlere ek iş olarak gönderilerek hazırlanmaktadır. Sizde bu firmalarla anlaşarak evinizde kuş salıncağı hazırlayıp paketleyerek para kazanmış olursunuz. Sizlere bu makalemizde evde kuş salıncağı paketleyerek nasıl para kazanacağınızdan bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Kuş Salıncağı Hazırlama ve Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Kuş salıncağı gibi aksesuar ürünleri, el sanatı, el işi kapsamına girmektedir. Bir kaç malzemenin birleştirmesi ve modeline göre süslenmesi gerekmektedir. Kafes aksesuarları arasında hazırlanması en kolay ürün ise kuş salıncağıdır.

Kuş salıncakları genellikle, kuşların durduğu kısım, yanlarda ki tutacak ve kafese asmaya yarayan askılık kısmı olmak üzere üç ana parçadan oluşmaktadır. Ürünün hazırlanmasında lazım olacak tüm parçalar firma tarafından eksiksiz olarak size temin edilecektir. Hazırsanız kuş salıncağını nasıl hazırlayacağınıza geçelim.

Kuşların tutunup, durduğu ana gövdenin sağ ve sol kısımlarında delikler bulunmaktadır. Bu deliklerden süslü, boncuklu aksesuarların yer aldığı telleri geçireceksiniz. Tabi telleri bu deliklerden geçirmeden önce boncukları yerleştirmeniz gerekiyor. Deliklere yerleştireceğiniz her telin üzerine, firmanın size belirteceği adetlerde renkli boncukları yerleştireceksiniz.

Tellere boncukları dizdikten sonra, deliklerden geçireceksiniz. Delik kısmından geçirdiğiniz tellerin uç kısımlarına, delikten çıkmaması için ufak halkalar yerleştirip pense ile sıkacaksınız. Daha sonra salıncağı kafese asmak için kullanılan zincir kancayı boncuklu telin en üst orta kısmına yerleştirerek işlemi tamamlayacaksınız.

Tüm işlemlerin ardından kuş salıncaklarını şeffaf poşetlere koyarak ağızlarını yapıştıracaksınız. Poşetlediğiniz ürünleri sayılı bir şekilde kolilere koyup, kolinin üzerine kaç adet kuş salıncağı koyduysanız yazarak bantlayıp kapatarak paketleme işlemini de tamamlamış olacaksınız.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Diğer internet sitelerine direrekte bir çok konu da daha detaylı bilgi alabilirini ve oralardan da kolaylıkla başvuru da bulunabilirsiniz

Aylık Ne Kadar Kazanırım

İşler yoğun olduğu zaman adetler de artacaktır. Adetler arttıkça kazanacağınız ücret de artacaktır. İş yoğunluğu olduğu dönemlerde haftalık 700 ile 800 TL arasında kazanmanız bile mümkün. Firmalar yaptığınız işlerden memnun kaldığı sürece size düzenli olarak iş getirmeye devam edeceklerdir. Bu işi düzenli yaparak aylık 2.400 TL ile 3.000 TL arasında sabit gelir elde edebilirsiniz. Yeter ki işinizi eksiksiz ve temiz yapın.

3 yorum

  1. Kuş kafesi salıncağı örneği bize gösterir misiniz bende bu işte üretmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  2. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  3. Bu işi yapmak istiyorum bi de size güvenmek istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*