Evde Evcil Hayvan Tarama Fırçası Paketleme İşi

Bu yazımızda sizlere evcil hayvan tarama fırçalarının üretilirken hangi aşamalardan geçtiğinden bahsedeceğiz. Aynı zamanda fabrikada üretilen bu tarama fırçalarını evinizde paketleyerek nasıl para kazanacağınızdan bahsedeceğiz. Evet yanlış okumadınız, ek iş olarak evinizde evcil hayvan tarama fırçası paketleyerek para kazanabilirsiniz. Hazırsanız üretim aşamasından başlayarak paketleme işini yaparak nasıl para kazanacağınızı anlatmaya başlayalım.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evcil Hayvan Tarağı Paketleme Nasıl Yapılır

Metal hayvan taraklarının sağ ve tol kısımları açık bir şekilde gelecek. İlk işlem olarak tutacağın açık kısımlarına yapıştırıcı sürmek olacak. Yapıştırıcı sürdüğünüz kısımlara ufak plastik kapakları yerleştireceksiniz. Plastik kapakları yerleştirdikten sonra, firmanın size vermiş olduğu plastik çekiç yardımı ile kapakların iyi yapışıp yerine oturmasını sağlayacaksınız. Bir kaç dakika daha bekledikten sonra tarakları şeffaf poşetlere yerleştirip, poşetin üstüne tarağın markasının yer aldığı etiketleri yapıştırıp paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Başvuru Nasıl Yapılır

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Diğer internet sitelerine girerekte bir çok konu da daha detaylı bilgi alabilirsiniz ve oralardan da kolaylıkla başvuru da bulunabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Evinizde, firmaların vereceği malzemeler ve tarif ettikleri şekilde hayvan taraklarını paketleyerek haftalık 750 TL kazanırsınız. Firmalar yaptığınız işten memnun kaldığı sürece size düzenli olarak paketleme işi vermeye devam eder. Düzenli bir şekilde evinizde paketleme işi yaparak aylık 3.000 TL kazanmış olursunuz. Ödemeler genellikle haftalık olarak yapılır, firmaların yoğunluğuna bağlı olarak aylık toplu şekilde ödenebileceğinin de altını çizmek isteriz. Firmalar ödemeleri nakit olarak ürünleri teslim aldıktan sonra elden öderler.

 

10 yorum

 1. Evcil hayvan tarafları paketleme işi yapmak istiyorum evde

 2. Afyonkarahisar sultandağı ilçesi paketleme işi yapmak istiyorum

 3. Elif Güngörmedi

  Evde iş yapmak istiyorum bilgi alabilirmiyim

 4. Elif kayaoğlu

  Bende evde ek iş yapmak istiyorum hamileyim çalışamıyorum bana da yardımcı olun lütfen Osmaniye merkezde oturuyorum şimdiden tsk ederim

 5. Ek isin yapmak istiyorum

 6. Paketleme işi yapmak çok istiyorum ve gerçekten çok ihtiyacım var elim çok hızlıdır is verirseniz sevinirim

 7. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 8. evde paketleme işi yapmak istiyorum

 9. Evde iş yapmak istiyorum

 10. 3çocuğum var gelirim yok lütfen bende iş yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*