Evde Ek İş Fırsatı: Test Parfümü Doldurma İşi

Test parfümü üreten fabrikalar yoğun iş temposundan dolayı test parfümü şişelerinin içerisine parfümü dolduracak ve üstüne test parfümü yazılması işlemlerini fabrika dışında yaptırmayı tercih ediyor. Bu işi yapmak da evde ek iş veren firmalara kalıyor. Evde ek iş veren firmalar fabrikalardan gerekli tüm ekipmanı, malzemeleri toplayarak, anlaştıkları evden bu işi yapacak kişilere dağıtıyor. Bu ilanımızda sizlere evinizde nasıl test parfümü şişeleyip paketleyeceğinizden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

 

Evde Test Parfümü Doldurma İşi Nasıl Yapılır?

Evde test parfümü doldurma işi aslında çok basittir. Size büyük bidon yada variller içerisinde sıvı bir şekilde farklı kokularda parfümler teslim edilecek. Aynı şekilde parfümleri dolduracağınız cam şişelerde kapakları ile birlikte teslim edilecek. Şişelerin ağız kısmına ufak hunileri yerleştireceksiniz. Varillerin içerisinde özel ağız kısmı sivri bir sürahi yardımı ile aldığınız sıvı parfümleri şişelerin içerisine dolduracaksınız. Daha sonra şişenin kapağını kapatıp, varilin üzerinde yazan kodu, şişenin üzerine yapıştıracağınız etiketin üzerine tükenmez kalem ile yazacaksınız.

Tüm doldurma ve etiketleme işlemini tamamladıktan sonra, her parfüm şişesini üzerinde ki kodlara göre ayrı ayrı kolilerine dizip, kolilerin ağızlarını koli bandı ile kapatarak paketleme işlemini de tamamlayarak firmalara teslim hale getirmiş olacaksınız.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Diğer internet sitelerine girerekte bir çok konu da daha detaylı bilgi alabilirini ve oralardan da kolaylıkla başvuru da bulunabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Evde test parfümü doldurma işi için firmalar, dolduracağınız şişe başına ücretlendirme yaparlar. Firmadan firmaya değişecek ücretler 0,50 kuruş ile 1 TL arasında değişmektedir. Firmalar, haftalık olarak toplu iş verirler ve ödemeleri de haftalık toplu olarak yaparlar. Ödemeler şu sıralar korona virüs önlemlerinden dolayı Banka yada PTT havalesi olarak yapılmaktadır. İlerleyen günlerde ödemeler elden yapılacaktır.

 

6 yorum

  1. Bende evde iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

  2. Evde ek iş yapmak istıyorum test parfum

  3. Bende evda ek ıs yapmak ısteyorım

  4. Parfüm paketlama ıs yapmak ısteyorım

  5. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  6. Evde iş yapmak benim işin iş verirseniz çok sevinirim elim çok hizlidir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*