Evde Bebek Telsizi Paketleme İşi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanına göz atabilir ve ek iş ilanları hakkında bilgi sahibi olabilir. Bizi takip ederek her gün yayınlanan ek iş ilanlarından kolayca haberdar olabilirsiniz ve
kafanıza yatan ek iş ilanına hemen başvuru yaparak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Bugün sizlere Evde Bebek Telsizi Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz. Yukarıdaki Başvuru Formu Doldurdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Evde Bebek Telsizi Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Bebek telsizlerinin kontrolleri ve paketlenmesi işlemleri oldukça basittir. Hiç bir deneyim yada tecrübe gerektirmeyen bu iş imkanı ile sizde evinizden çalışarak kolay bir şekilde gelir elde edebileceksiniz. Anlaşma sağladığınız taktirde firmadan gelecek olan görevli ürünleri nasıl kontrol edeceğinizi ve paketlemesini nasıl yapacağınızı anlatacak size. Ön bilgi olması açısından yapacağınız iş hakkında biraz bilgi aktaralım size.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere görüntülü bebek telsizleri ve sesli bebek telsizleri olmak üzere iki farklı bebek telsizi modeli olduğundan bahsetmiştik. Size verilecek işler her defasında değişebilir. Bazen görüntülü bazen sesli modelleri denk gelecektir. Her iki modelinde kontrol ve paketleme işlemleri aynıdır. Anlatımı görüntülü model üzerinden yapacağız.

Görüntülü bebek telsizi modellerinde bebeğin odasına koyulacak telsizin üzerinde kamera merceği bulunmaktadır. İlk işlem olarak kameralı parçanın kontrollerini sağlayacaksınız. Kameralı parçada herhangi bir kırılmaz, çizilme, yamulma yada çatlak olup olmadığını kontrol edeceksiniz. Herhangi bir sorun yoksa eğer kameralı parçayı streç film ile sardıktan sonra şeffaf poşetine koyacaksınız. Daha sonra diğer parça olan ebeveyn odasına konulacak olan ekranlı ürünün kalite kontrollerini yapacaksınız. Herhangi bir sorun yoksa bu ürünü de diğer ürün gibi streç filme sarıp şeffaf poşetine koyacaksınız.

Kalite kontrol ve poşetleme işlemlerini tamamladıktan sonra iki ürünü de karton kalıpların içerisine yerleştireceksiniz. Bu sayede ürünlerde herhangi bir oynama yada esneme olmayacak. Sonrasında kutunun içerisine kullanım kılavuzu, garanti belgesi ve toplamda 4 adet kalem pil koyacaksınız. Daha sonra telsizleri kutunun içerisine koyup, kutunun ağız kısmını para bandı ile bantlayarak paketleme işlemini tamamlayacaksınız.

Nasıl Başvuru Yapılır

Bu iş ve bu tarz paketleme veya ek iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin iki seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir bu birinci seçenek.

İkinci seçenek ise bilindiği üzere İŞKUR tüm Türkiye genelinde ek iş ve paketleme işi vermekte İnternet üzerinden İŞKUR resmi internet adresinden İŞKUR ek iş ilanları bölümüne girerek oradan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 2.800 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapın istersenizde bir grup kurarak grup halinde yapın. Gün içerisinde bu işene kadar zaman ayırırsanız aylık kazancınız o kadar fazla olur.

3 yorum

  1. Evde kupa paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Paketleme iş yapmak istiyorum

  3. Paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*