Burun Aspiratörü Paketleme İşi

Her gün yeni ek iş ilanları araştırarak sitemizde paylaşmaktayız. Bizi takip ederek yayınlanan her güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve ilanları tüm detayları ile birlikte öğrenebilirsiniz. Ana sayfamıza girerek daha önce yayınlanmış olan tüm ilanlara göz atabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Burun aspiratörü paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Burun Aspiratörü Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Paketleme işlemine başlamadan önce ilaç firmalarının temizlik ve hijyen konusunda çok dikkatli olduklarının altını çizmek istiyoruz. İşi yapacak kişi yada kişilerin mutlaka eldiven, bone, ağız maskesi ve önlük takması gerekmektedir. Tüm bu malzemeleri ilaç firmaları ücretsiz olarak temin etmektedir.

Firmalar paketlemeniz için 3 farklı modeli ve modelin parçalarını size teslim edecek. Burun temizleyici, gövde ve pompası olmak üzere 2 ana parça ve birde yedek başlıklar olmak üzere toplam 3 parçadan oluşmaktadır. Ürünleri paketlerine yerleştirmeden önce firmanın size vereceği özel temizlik bezi ile komple her yerini silmeniz gerekmektedir. Gövde, pompa ve yedek başlıkları düzgün bir şekilde temizledikten sonra paketlerine yerleştirip kolay bir şekilde paketleme işlemini tamamlamış olursunuz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu paketleme işini yaparak aylık 1.200 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe gün içerisinde biraz daha fazla zaman ayırarak aylık kazancınızı kolay bir şekilde artırabilirsiniz. İşin kolaylığından dolayı her hangi bir zorlanma olmayacağı ve aylık belirlenen miktarın üstüne çok kolay çıkabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*