Ek Gelir Fırsatı Evde Suluk Paketleme İşi

Evde ek iş yapmayı düşünüyorsanız fakat doğru ve detaylı bir şekilde ek iş ilanlarına ulaşamıyorsanız tam adresine geldiniz. Paylaştığımız ilanları bir çok kaynaktan araştırarak sizlere en doğru şekilde aktarmaya çalışıyoruz. Sitemizde bulunan tüm ilanlar güncel ilan olup yayınlanacak ilanlarda her gün firmaların paylaştığı ilanlardır. Bugün sizlere Ek gelir fırsatı evde suluk paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Ek Gelir Fırsatı Evde Suluk Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Suluk paketleme işi oldukça kolay bir iş modelidir. Suluk paketleme işi yaparak geçimini sağlayan, aylık 2.000 TL ile 3.000 TL arasında kazanç sağlayan bir çok kişi bulunmakta. Bu işi yapmak için öncelikli olarak geniş bir paketleme alınana sahip olmalısınız. Çünkü fabrikalardan birbirinden farklı boyut, renk ve modellerde suluk çeşidi size teslim edilecek. Gelen bu sulukları depolamak için geniş bir alanınızın olmasında fayda var.

Firmalar, çuvallar içerisinde birden fazla suluk çeşidini size teslim edecek. Öncelikli olarak yapmanız gereken, karışık olarak gelen bu sulukları renklerine, boyutlarına ve modellerine göre ayırmak olacak. Daha sonra ayırmış olduğunuz bu sulukların iç ve dışlarını firmaların vereceği özel bezlerle silip temizleyeceksiniz. Sildiğiniz sulukların içerisine, firmaların vereceği garanti ve kullanım şartlarının yer aldığı belgeleri rulo haline getirip koyacaksınız. Suluk kapaklarını da yerleştirdikten sonra, sulukları şeffaf poşetlerine koyup, poşetlerin ağzını kapatarak paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Suluk paketleme işi yaparak aylık 2.000 TL ile 3.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe gün içerisinde biraz fazla daha vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapacak kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*