Evde ağız maskesi paketleme işi

Günümüzde hemen hemen herkes ek iş aramakta ve eve ek iş almaya başlamıştır. Evde Ağız Maskesi Paketleme İşi de o işlerden bir tanesidir.Bu vesile bu kadar ek işe talep olunca ilanlarda artmıştır. . Maske kullanımı zorunlu hale geldiği günlerde maske üreten firmalarda bir hayli maske yetiştirmekte zorlanmaktadır. Bu yüzden evdelere maske paketleme işi evlere de verilmektedir. Yapımı çok basit olan işler arasına eklenen Maske Paketleme işi kısa zamanda oldukta fazla tercih edilen işler arasına girmeyi başarmıştır.

Dünya tarafından en önemli ihtiyaçlardan biri haline gelen bu maske hepimiz içinde çok ciddi bir önem arz ediyor. İnsanların sağlığını korumaları açısından gerekli bir malzeme olan maske bugün baktığımız zaman hemen hemen her yerde satılmaktadır.

Genellikle kadınların bu işi tercih etmelerinin sebepleri ise hem sağlık bakanlığı onaylı olduğu için hemde paketleme işinin çok basit olduğundan dolayıdır. Hepsi tek kullanımlık olan bu maskeler isteye göre paketleme şekli değişmektedir.

Bu işe Türkiye genelinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz ve kargo ile işleri alarak başlayabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen kişiler sayfa da Form Doldurma Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapabilirler.

Evde Ağız Maskesi Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Bu işi veren bir çok firma bulunmaktadır ve bu firmaların bazıları farklı şekilde paketleme yapılmasını istemektedir bazıları ise aynı şekil paketleme yapılmasını istemektedir. Şimdi bazı firmalar maskeleri 10 adet şeklinde yapıp
şeffaf poşete koyarak ağzını kapatmanızı istemektedir. Bazı firmalar ise bu sayısı 5 adet olarak belirler ve ona göre ufak şeffaf poşetler verir. Bu firmalar gerekli bütün malzemeleri size tedarik etmekte olup kapınıza kadar getirmekte ve elinizdeki iş bittiği zaman size takviyede de bulunmaktadır. Piyasa da çok sayıda firmada bu maskeleri 50 adet şeklinde ufak kutulara koymanızı istemektedir.

Evde Ağız Maskesi Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanırım

Bu Evde yapılan ek işlerde belirli bir fiyat tarifesi yoktur. Kimi az çalışır ona göre kazancı olur kimisi biraz fazla çalışır kazancı ona göre yüksek olur birde her firmanın ücretlendirme şekli farklı olduğu için firmanız ile nasıl anlaşacagınıza bağlıda olabilir. Bu işte iki çeşit ücret alma şekli vardır isterseniz haftalık alabilirsiniz isterseniz de aylık olarak alabilirsiniz. Yaptığınız işleri teslim ederken iki tarafta not alır adetleri veya kutuları hafta sonu veya ay sonu geldiği zaman hesaplaşılır.

Bir yorum

  1. Selamün aleyküm. Ben de her türlü paketleme işi yapabilirim. Bileklik te yapabilirim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*