Evde Ayakkabı Bağcığı Paketleme İşi

Her gün olduğu gibi bugünde sizlere ek iş ilanları hakkında bilgi vereceğiz. Son zamanlarda ek iş yapmak isteyen kişilerin sayıları oldukça fazlalaştı bu fazlalaşmaya en çok firmalar sevindi. Firmaların verdiği ilanları
detaylı bir şekilde araştırarak siz değerli takipçilerimize sunmaktayız bizi takip ederek yayımlanan her güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuru yapabilirsiniz.Bugün sizlere Evde ayakkabı bağcığı paketleme işinde bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Ayakkabı Bağcığı Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Öncelikli olarak ayakkabı firmalarından size getirilecek olan bağcıkları, renklerine ve kalitelerine göre ayırmalısınız. Daha sonra ayırdığınız ayakkabı bağcıklarını, her biri 10 çift olacak şekilde dizip ortalarından ikiye katlayacaksınız. İkiye katladığınız bağcıkları tam ortasından, deri bağcıklarla bağlayıp düğümleyeceksiniz. En son işlem olarak da 10 çift olarak bağladığınız bağcıkları şeffaf ambalajlarına koyarak paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Ayakkabı bağcıklarını renklerine, modellerine ve boyutlarına göre nasıl ayırmanız gerektiğini, bağcıkları ortasından nasıl bağlayıp düğüm atacağınız ile ilgili detaylı eğitimi firma görevlisi size anlatacak. Günlük olarak sizi ziyaret edip işlemi biten paketleri teslim alacak. Ödemenizi de peşin olarak elden yapacak. İş hakkında takıldığınız yerler olursa firma görevlisine sorup bilgi alabilirsiniz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Ayakkabı bağcığı paketleme işinden aylık 1.500 TL ile 1.700 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe güne biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*