Evde Bebek Bezi Paketleme İşi

Ana sayfamızda bir çok ek iş ilanı ile birlikte her gün sizler için yeni ek iş ilanları araştırarak sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. Bizi takip ederek tüm yayınlanan ilanlaran anında haberdar olabilirsiniz ana sayfamıza girerek yayınlamış olduğumuz ilanlara göz atabilir haklarında bilgi sahibi olabilir ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Yeni iş fırsatı, evde bebek bezi paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Bebek Bezi Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Öncelikle gelen bezleri bedenlerine, renklerine göre ayırmanız gerekiyor. Her bezin üzerinde hangi beden olduğu yazmakta. Düzgün bir şekilde bezleri ayırdıktan sonra sıra karton paketlerine dizme işlemine geldi demektir.

Firmaların size verdiği karton paketleri, katlama yerlerinden katlayarak kutu haline getireceksiniz. Her kutunun üzerinde kaç adet bez olduğu yazmakta. Kutu üzerinde ki adetlere göre bebek bezlerini kutulara yerleştireceksiniz. Kutuların ağız kısımlarını kapattıktan sonra bant yardımı ile açılmaması için tekrardan bantlayacaksınız. Tüm bu aşamaları sırası ile düzgün bir şekilde yaparak paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bebek bezi paketleyerek aylık 1.000 TL ile 1.200 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin yapması gereken internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*