Evde Bebek Şampuanı Paketleme İşi

Ek iş ilanı arayanlar için her gün yeni ilanları araştırarak sitemizde paylaşmaktayız. Bir çok kişi bizim sitemizden ilanları takip ederek ilanlar hakkında bilgi sahibi olarak ve başvuru yaparak ek gelir elde elde etmekteler. Sizde bizi takip ederek her gün yayınlanan ilanlardan anında haberdar olabilir ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde bebek şampuanı paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Bebek Şampuanı Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Bebeklerin, çocukların cilt yapısına göre birbirinden farklı bebek şampuanı çeşidi bulunmaktadır. Firmalar bu şampuanları karışık bir şekilde paketlemeniz için size teslim edecek. Yapmanız gereken ilk iş, gelen tüm şampuanları üzerinde 1’den, 10’a kadar belirtilen sayılara göre ayırmak olacak. Şampuanları ayırırken aynı zamanda kalite kontrol olarak, kapaklarının kapalı olup olmadığını, şampuan kutusunun ezilmiş yada delinmiş olup olmadıklarını da denetleyeceksiniz.

Sorunlu ürünler varsa ayırıp firmalara ayrıca teslim edeceksiniz. Sorunsuz olarak ayırmış olduğunuz şampuanları, kendi özel kutularına koyup kutuların ağızlarını kapatarak paketleme işini tamamlamış olacaksınız. Şampuanları kolilere yerleştirdikten sonra firma görevlisini arayarak teslim almasını sağlayacaksınız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu paketleme işini yaparak aylık 1.400 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapabilirsiniz isterseniz de bir grup kurarak grup halinde yapabilirsiniz. Bu işe gün içererisinde daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca yükselte bilirsiniz. Bu işe başvuru yapacak kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*