Evde Bileklik Paketleme İşi

Her gün yeni bir ek iş ilanı araştırıp sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Eğer sizde evde ek iş yaparak bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız paylaştığımız ek iş ilanlarını takip ederek bilgi sahibi olabilir ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde bileklik paketleme işinden bahsedeceğiz.

Evde Bileklik Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Ek iş veren firma size çeşitli ölçü ve şekillerde kol bilekliklerini özel takı çuvalları ile evinize kadar getirecek. Sizden gelen bileklikleri, üzerlerinde ki çeşitli taş, pul ve işlemelere zarar vermeden ambalajlarına dizip paketlemenizi isteyecekler. Yapacağınız paketleme işi hakkında gerekli tüm bilgiyi size uygulamalı olarak anlatıp, paketleme sırasında gerekli olacak tüm ekipmanı da size temin edecekler. Gerekli eğitim ve anlatım bittikten sonra firma görevlileri sizi 2 yada 3 günde bir ziyaret edip yaptığınız bileklik paketlerini kontrol edip teslim alacak. Hak ettiğiniz ödemeyi de peşin olarak verecek.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işe gün içerisinde 2 3 saat ayırarak ayda 2.500 TL ile 3.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapın istersenizde bir grup kurarak yapın nasıl isterseniz ama şunu unutmayın bu işi grup halinde yapmak tek yapmaktan biraz daha kazançlı olduğu söylenmekte. Bu işi almak için internetten ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşabilir ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*