Evde bulaşık fırçası paketleme işi

Bilindiği üzere sizler için her gün yeni ek iş ilanı araştırıp sizlere aktarmayız, bugün sizlere Evde bulaşık fırçası paketleme işinden bahsedeceğiz. Paketleme işleri daha çok rağbet gördüğü için ve yapılışının da kazancının da diğer işlere nazaran daha kolay ve iyi olduğu için genelde paketleme işlerini araştırıp sizlere aktarmayı tercih etmekteyiz. Şimdi yazımıza geçelim..

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Deterjan hazneli bulaşık fırçası, deterjan haznesi, hazne kapağı, deterjan pompası ve fırça olmak üzere toplamda 4 parçadan oluşmaktadır. Öncelikle yapacağınız ilk işlem deterjan haznesine takacağınız olan kapağın orta kısmına plastik deterjan pompasını yerleştirmek olacak. Kapağın orta kısmında ki boşluktan plastik pompayı yerleştirip sıkarak yerine oturtacaksınız. Daha sonra fırçanın üst kısmına plastik deterjan haznesini yerleştirip sıkarak fırçaya yerleştireceksiniz. En son işlem olarak da haznenin üst kısmına hazırlamış olduğunuz pompa olan kapağı yerleştirip sıkıştırarak montaj işlemini tamamlamış olacaksınız.

Tüm parçaları birleştirip montaj işlemini tamamladıktan sonra bulaşık fırçasını plastik poşetine koyacaksınız. Daha sonra deterjan fırçasını karton kutusuna koyup, kutunun ağzını da bant yardımı ile kapatarak paketleme işlemini de tamamlamış olacaksınız. Montaj ve paketleme işlemleri sırasında gerekli olan tüm malzeme firmalar tarafından ücretsiz olarak size temin edilecektir.

Montaj ve paketleme işi için size verilecek malzemelerin listesi;

Plastik deterjan haznesi
Plastik pompa
Plastik kapak
Bulaşık fırçası
Şeffaf ambalaj poşeti
Karton kutu
Bant
Koli
Koli bandı

Bu işi yapanlara sorduğumuz zaman bu işten aylık 2.500 TL ile 3.000 TL arası kazanç elde edilebileceğini söylediler. Ama bu rakamların üstüne çıkıp çıkmamakta sizin elinizde olduğunu dile getirdiler yani şöyle eğer gün içerisinde daha çok zaman ayırırsanız
aylık kazancınız o kadar fazla olur. Bu işi ister tek başınıza yapın istersenizde bir grup kurarak grup halinde yapın tamamen tercih sizin elinizde. İnternetten ufak bir araştırma yaparak bu işi veren firmalara ulaşabilir daha detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*