Evde çamaşır ipi paketleme işi

Sizler için her gün yeni ek iş ilanları araştırarak sizlerle paylaşmaktayız. Bizi takip ederek her gün yayımlanan en güncel ek iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek yayımlamış olduğumuz ek iş ilanlarını
görebilirsiniz, haklarında bilgi sahibi olabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde çamaşır ipi paketleme işinden bahsedeceğiz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Yapmanız gereken bir kaç adımda çamaşır ipini ambalajına koymak ve paketi kapatmak. Çamaşır ipleri size firma tarafından rulolar halinde getirilir. Rulo halinde ki çamaşır iplerini size verilecek olan özel mukavvasına 2 metre yada 3 metre olacak şekilde sarmanız gerekmekte. Daha sonra sardığınız çamaşır ipini kesip ortasından ufak bir parça iple bağlayarak paketleme işlemini bitirmiş olursunuz. İşlemi biten ipleri her bir ambalaja 5 yada 10 adet koyup kapatmanız yeterli olacaktır.

Bu işi almadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Piyasa da bir çok emek hırsızı firma bulunmaktadır siz işi almadan önce işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanızı tavsiye ederiz sonra emeğiniz çalınmasın. İkinci olarakta sizden her hangi bir kişi veya firma kapora isterse kesinlikle güvenmeyin ve paranızı kaptırmayın.

Aylık Ne Kazanırım

Bu işi yapanlara sorduğumuz zaman onlar gün içerisinde ne kadar zaman ayırırsanız kazancınız o kadar çok olacağını söyledi. Zaten yapılışının basit olmasından dolayı bir kaç gün içerisinde el alışkanlığı da kazanıp ilk günden daha hızlı yapmaya başayacaksınız. Günlük ortalama 2 saat çalışarak ayda 2.000 TL ile 2.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. İnternetten ufak bir araştırma yaparak bu işi veren firmalara ulaşabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*