Evde Çanta Askılığı Paketleme İşi

Fabrikalar bu ürünlerin montaj ve paketleme işlerini fabrika dışında yaptırırlar. Evlere ek iş olarak verilen çanta askılığı paketleme işi sayesinde fabrikalar kısa sürede siparişlerini yetiştirmiş olurlar. Ayrıca bu sayede geçim sıkıntısı çeken bir çok kişiye de iş imkanı sağlamış olurlar.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Çanta Askılığı Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Bu iş modelinde yapacağınız işlemler oldukça basittir. Öncelikli olarak fabrikalardan size gelecek olan birbirinden farklı renklerde ki kemerleri tek tek renklerine göre ayırmanız istenecek. Daha sonra ayırmış olduğunuz kemerlerine üzerine müşterilerin çantalarını asacakları kancaları yani askılıkları monte edeceksiniz. Kancaların arka kısmı dişlidir ve kelepçe şeklindedir. Kemerlerin uzunluğuna göre firmalar kaç adet kanca takacağınızı size işin başında söyleyecekler. İstenilen adetlerde kancaları uzun kemerlerin bir ucundan diğer ucuna kadar aralarında ki mesafeyi dengeleyerek takıp kancaların montajını yapacaksınız.

Kancaları montajladıkdan sonra kemerin bir ucuna anahtarlıklarda da bulunan demir halkayı takacaksınız. Tüm bu işlemlerin ardından kemerleri rulo şeklinde bir uçtan diğer uca dolayıp şeffaf poşetlerine yerleştireceksiniz. Poşetlerin ağızlarını kapattıktan sonra üzerine firmanın markasının yer aldığı etiketleri yapıştırarak paketleme işini tamamlayacaksınız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 2.000 TL kazanç kazanabilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapın isterseniz de bir grup kurarak grup halinde yapın. Bu işe başvuru yapacak kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

6 yorum

  1. Evde Paketleme işi yapmak istiyorum

  2. evde paketleme hangi is mevcut ise bende evden calismak istiyorum daha once oyuncak sakiz benzeri vs paketleme isi tecrubem vardir

  3. paketleme tecrubem vardir paketleme isini yapmak istiyorum donus yaparsaniz sevinirim

  4. Bende paketleme yapmak istiyorum ev hanımıyım

  5. Eve iş almak istiyorum

  6. Evde çanta askısı paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*