Evde Çanta Paketleme İşi

Son zamanlarda eve ek iş veren firmalar bir çok ek iş ilanı paylaşmaya başladı bu ilanları sizler için araştırarak sitemizde paylaşmaktayız. Bizi takip ederek bir çok ek iş ilanından anında haberdar olabilirsiniz ve
kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek diğer tüm ilanlara göz atabilirsiniz. Bugün sizlere Evde çanta paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Çanta Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Çanta imalatı yapan firmalar, paketleme yapmanız için koliler ve çuvallar eşliğinde bir dolu çantayı size getirip teslim eder. Paketleme işi bitmiş örnek çanta paketini ve 10 farklı çanta modellerini de görmeniz açısından size verirler.

Örnek pakete ve numune çantalara göre çuvallarda ki çantaları tek tek ayırmanız istenir sizden. Ayırdığınız her çantanın kalitesi, rengi ve modeli farklıdır. Bu yüzden ayırmanız istenir. Ayırdığınız çantaları paketlerine koymadan önce firma sizden, çantaların üzerinde varsa ip parçası, tutkal izi yada bir defo, yırtık kontrol etmenizi isteyecek. Fazlalık ip parçalarını makasla kesmenizi, tutkal izi olan çantaları bir bezle temizlemenizi ve varsa defolu yırtık çanta bunları ayırmanızı ister sizden. Tüm bu aşamaları sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra, çantaları şeffaf poşetlere, içerisine 1 adet çanta kemerini de ekleyip paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız. Bitirdiğiniz paketleri firmadan size gelen kolilerin içerisine koyup ağızlarını bantlayabilirsiniz.

Bu paketleme işi için gerekli olan makas, temizleme bezi, koli, maket bıçağı, yapıştırıcı gibi malzemeleri firma size ücretsiz olarak temin edecek. Tamamlamış olduğunuz çantaları teslim alacak olan firma görevlisi, ücret ödemenizi peşin olarak elden yapacak size.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Evde çanta paketleme işi yaparak aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe gün içerisinde biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapacak kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*