Evde Çay Kaşığı Paketleme İşi

Ekonominin günden güne kötüye gitmesinden dolayı insanlar ek iş aramaya başladı. Evde boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanmak çok kolay. Sizler için her gün eve ek iş veren firmaların verdiği ilanları araştırarak
detaylı bir şekilde siz değerli takipçilerimize aktarmaktayız. Bizi takip ederek yayınlanan tüm güncel ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde çay kaşığı paketleme işinden bahsedeceğiz.

Çay Kaşığı Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Mutfak ürünleri üreten firmaların bir çoğu artan sipariş yoğunluğuna yetişememekte ve imalatta ki bazı bölümlerde iş yoğunluğundan siparişler de gecikmeler olabilmekte. Bunu üstesinden gelmek isteyen firmalar paketleme bölümünde ki işleri evde ek iş yaparak geçimini sağlayan kişilere yaptırarak ellerinde ki iş yüklerini hafifletir. Böylelikle hem firmaların siparişleri işleri yetişmiş oluyor hemde bir çok kişi bu sayede ek gelir elde etmiş oluyor.

Yapılması gereken iş çok basit, üretimden gelen çay kaşıklarını firmanın logosunun markasının yer aldığı özel çay kaşığı kutularına, her bir kutuya 50 adet gelecek şekilde dizeceksiniz. Dizme işlemi biten logolu kutuların ağızlarını para bandı yardımı ile bantladıktan sonra paketleri kolilere dizerek paketleme işlemini bitireceksiniz. Bu iş için deneyimli olmanıza gerekmez. Dikkatli olmanız gereken tek husus, kaşıkları kutulara doğru adetlerde eksiksiz dizmeniz. Firmalar adet konusuna çok dikkat ve özen gösterirler.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yapanlara sorduğumuz zaman aylık kazanç konusu tamamen sizin elinizde olan bir şey olduğunu söylediler. Şöyle ki bu işe gün içerisinde ne kadar zaman ayırırsanız aylık kazancınız o kadar iyi olur. Normal bir çalışma ile aylık 1.500 TL ile 2.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyenlerin yapması gereken internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşması ve oradan kolayca başvuru yapmaları.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*