Evde Çırpıcı Paketleme İşi

Bilindiği üzere sitemizde her gün yeni ek iş ilanı paylaşılmaktadır bu ek iş ilanlarını firmalar tarafından ilana koyulduğu an hemen o ilanı detaylıbir araştırma yaparak edindiğimiz bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takip ederek veya ana sayfamıza girerek yayınlanacak ilanlardan ve yayınlanmış ilanlardan kolayca haberdar olabilirsiniz başvuruda yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde Çırpıcı Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Çırpıcı Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Yapacağınız işlemler oldukça basit. Firmalardan size teslim edilecek çırpıcıları öncelikli olarak kalite kontrol işleminden geçireceksiniz. Bu tür aletler imalat aşamasında ezilip, kırılabiliyor. Kontrol aşamasında eğer ki çırpıcılar da bu gibi sorunlar varsa ayırmanız istenecek sizden. Bu ürünler defolu olduğu için satışa sunulmaz. Kalite kontrol aşamasında başarılı bir şekilde geçen sağlam çırpıcıları ise firmaların size vereceği özel temizlik bezleri ile silip, temizlemeniz gerekiyor. Bu aşamaları da sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra çırpıcıları şeffaf ambalajlarına yerleştirip, paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 1.500 TL ile 1.800 TL arası kazanç elde edebilirsiniz ve bu işi tek başınıza da yapabilirsiniz her hangi bir grup kurarak grup halinde de yapabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bir yorum

  1. MERHABA EVDE ÇIRPICI PAKETLEME İŞİ İSTİYORUM EV HANIMIYIM

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*