Evde Diş Macunu Paketleme İşi

Sitemizde hergün en yeni ve en güncel ilanları araştırarak paylaşıyoruz. Tüm ilanları görmek için ana sayfamıza girebilirsiniz bizi takip ederek yayınlanan her güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca
başvuruda bulunabilirisiniz. Bugün Evde diş macunu paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Diş Macunu Paketleme Nasıl Yapılır

Firmadan size koliler halinde diş macunları kapalı bir şekilde getirilecek. Aynı şekilde macunları içerisine koyacağınız markalı özel kutularda ürünlerle birlikte size verilecek. Öncelikli olarak kutuları katlayıp, paket haline getirmeniz gerekecek. Daha sonra ki işlemde çocuk diş macunu ve normal diş macun olmak üzere gelen macunları ayıracaksınız.

Ayırdığınız diş macunlarını kendi kutularına koyup, kutunun ağzını para bandı ile bantlayıp paketleme işini tamamlayacaksınız. En son işlem olarak da paketlediğiniz diş macunlarını adetlerini sayarak kolilere dizeceksiniz, üzerlerine saydığınız adetleri yazıp kolilerinde ağzını kapattıktan sonra paketleme işini bitirmiş olursunuz. Firma görevlisi günlük olarak yaptığınız kolileri gelip sizden teslim alacak. Eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yaptığınız paketlerin ödemesi peşin olarak elden verilecek.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi gün içerisinde normal bir çalışma ile yaparak aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arası kazanabilirsiniz. Gün içerisinde çalışma saatlerinizi artırarak aylık kazancınızıda artırabilirsiniz bu işi ister tek başınıza yapın istersenizde bir grup kurarak yapın. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yapıp firmalara ulaşması ve başvuru yapması gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*