Evde Dokunmatik Ön Cam Paketleme İşi

Her gün sitemizde yeni ek iş ilanları yayınlanmaktadır bunlardan haberdar olmanız için sadece bizi takip etmeniz yeterlidir. Evde en çok kazandıran ek iş ilanlarını bir çok kaynaktan araştırarak siz değerli takipçilerimizin
huzuruna sunmaktayız. Bu ilanlardan kolayca bilgi edinebilir ve istediğiniz ilana başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde Dokunmatik Ön Cam Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Dokunmatik Ön Cam Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Öncelikli olarak her telefon ve tablet markası, modeli farklı olduğu için size getirelecek olan dokunmatikleri tek tek ayırmanız gerekecek. Dokunmatiklerin iç kısımlarında hangi marka ve model olduğu yazar. İç kısımlarına bakarak dikkatli ve basit bir şekilde ayırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ayırma işlemlerini tamamladıktan sonra, dokunmatikleri patpat adı verilen baloncuklu poşetlerle sarararak sağlam hale getireceksiniz. Daha sonra dokunmatik ekranları kutularına yerleştireceksiniz. Bunun için öncelikli olarak ekranların gireceği kutuları hazırlamanız gerekecek. Kutuları, katlama yerlerinden düzgün bir şekilde katlayarak hazırlayacaksınız. Kutularına içerisine patpata sardığınız ekranları, garanti belgesi ile birlikte yerleştirip kapatacaksınız. Daha sonra kutuların üzerine, dokunmatiğin hangi marka ve modele ait olduğunu belirten etiketleri yapıştırarak paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Dokunmatik cam paketleme işinden aylık 2.400 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapabilirsiniz isterseniz de bir grup kurarak grup halinde yapabilirsiniz. Bu işe başvuru yapacak kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*