Evde Galoş Paketleme İşi

Evde Galoş Paketleme İşi çok kişi tarafından yapılışı kolay olduğundan dolayı tercih edilmekle birlikte eve ek iş almaya düşünenlere de önerilen bir iş haline gelmiştir. Ev hanımlarının, öğrencilerin ve emeklilerin
gelir elde etmek için yaptıkları bu işlerde kolayca ek gelir elde edilebilmektedir. Gün içerisinde bir kaç saat çalışarak yapılacak olan bu işlerde bazı önemli noktalar vardır. Bu yazımızda sizlere ek iş ilanlarının geneli
hakkında bilgi vereceğiz ve püf noktalarından bahsedeceğiz.

Evde hiç baskı altında kalmadan istediğiniz zaman çalışarak gelir elde etmek insanları rahat hissettirdiği için ve bu işten ciddi rakamlar kazandırdığı için son zamanlarda ek iş ilanlarına talep eskisinden daha çok arttığı görülmektedir. Hal böyle olunca da eve ek iş veren firmaların hem siparişlerini yetiştirme konusunda sıkıntısı ortadan kalkmış oldu hemde ek gelir elde etmek isteyen insanlara iş fırsatı doğmuş oldu.

İstanbul içi ek iş almak isteyen kişiler adresine kendi adreslerini yapmak istedikleri ek işi ve telefon numarası yazarak başvuruda bulunabilirler. Tüm Türkiye genelinde kargo ile eve ek iş almak isteyenler ise adresine eksiksiz bir şekilde adreslerini yapmak istedikleri ek işi ve telefon numarasını yazarak başvuruda bulunabilirler veya sayfada form doldurma kısmından da başvuruda bulunabilirler.

Evde Galoş Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Bu işi yapmak için her hangi bir tecrübeye sahip olmanız gerekmemektedir. Sadece size verilen galoşları belirlenen sayılar halinde paketlemeniz gerekmektedir. Sadece elinizin hızlı olması size hızlı galoş paketlemeniz de yardımcı olacaktır buda sizin aylık kazancınızı etkilemektedir. Firmanızdan istediğiniz kadar galoş alabilirsiniz ve elinizdeki galoşlar bittiği zaman firmayı arayarak ilave galoş istediğiniz zamanda aynı gün içerisinde size getirilmektedir. Bu galoş paketleme işini ister tek başınıza yapabilirsiniz isterseniz de ufak bir grup halinde yapabilirsiniz.

Evde Galoş Paketleme işi yaparak ayda 1.500 tl ile 2.500 tl arası kazanç elde edebilirsiniz. Firmalar bir çok ödeme seçeneği ile anlaşmada yardımcı oluyor. Şöyle ki ister ürünleri teslim ederken ödeme alabilirsiniz ister haftalık olarak isterseniz de aylık olarak ödeme alabilirsiniz. Piyasa da bir çok emek hırsızı firma olduğunu belirtelim sizde ek iş alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırıp öyle almanızı tavsiye ederiz. İnternette bir çok ek iş veren firmalar bulunmaktadır, ufak bir araştırma yaparak kolaylıkla ulaşabilir form doldurabilirsiniz.

6 yorum

  1. Evde ek iş yapmak istiyorum erzincanda yaşıyorum

  2. Evde ek iş yapmak istiyorum

  3. Eve iş almak istiyorum çalışmıyorum

  4. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  5. Paketleme işi yapmak istiyorum

  6. Galoş paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*