Evde Gömlek Cebi Paketleme İşi

Evde ek iş yapmak isteyen kişilere yardımcı olmak amaçlı firmalar tarafından yayınlanan ilanları detaylı bir şekilde araştırarak siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmaktayız. Bizi takip ederek yayımlanan tüm ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz ve kolaylıkla başvuru da bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde gömlek cebi paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Gömlek Cebi Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Üzerinde özel olarak üretilen firmanın logosunun, markasının yer aldığı gömlek cepleri çuvallar içerisinde firmalar tarafından karışık bir şekilde size teslim edilecek. Paketlemesini yapacağınız gömlek ceplerinin, her firmanın markasına özel şeffaf jelatinleri de paketleme işi veren firmalar tarafından size verilecek.

Her gömlek cebi, kendi markasına ait olan şeffaf poşetlerine yerleştirilmek zorunda. Cebin üzerinde logo ile poşetin üzerinde ki logoyu karşılaştırıp, kontrol ederek cepleri içerine koyacaksınız. Dikkatli ve düzgün bir şekilde kontrolleri sağladıktan sonra her poşetin içerisine 100 adet gömlek cebini koyup paketin ağzını kapatacaksınız. Ağzını kapattığınız poşetleri, hazırlayacağınız kolilerin içerisine her bir koliye 20 paket gelecek şekilde dizip üzerine adetlerini yazıp paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Firmadan gelecek olan görevli, gömlek ceplerini karıştırmadan nasıl ayırmanız gerektiğini, aynı şekilde cepleri koyacağınız poşetleri de karıştırmadan nasıl ayırt edeceğinizi tek tek detaylı bir şekilde gösterip eğitim verecek size. Takıldığınız bir yer olursa dilediğiniz şekilde arayarak da bilgi alabilirsiniz. Görevli, günlük olarak paketlediğiniz cepleri gelip sizden teslim alacak.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Evde gömlek cebi paketleme işi yaparak ayda 1.000 TL ile 1.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Gün içerisinde bu işe biraz daha fazla vakit ayırırsanız aylık kazancınızı artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*