Evde Hafıza Kartı Paketleme İşi

Her gün yeni bir ek iş ilanı araştırıp sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Son zamanlarda genel olarak paketleme işlerini araştırıp sizlere aktarıyoruz bunun sebebi de hem evde ek iş yapmak isteyen kişilerin daha çok paketleme
işini tercih ettiği için hemde paketleme işleri diğer işlere nazaran daha kolay ve kazancının iyi olmasından dolayı. Bugün sizlere Evde Hafıza Kartı Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Hafıza Kartı Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Hafıza kartı paketleme işi oldukça zevkli ve basit bir paketleme işi modelidir. Ufak hafıza kartlarını size verilen şeffaf sert plastik ambalaj içerisine yerleştirip, paketleme işini tamamlamış olursunuz. Daha sonra bitirdiğiniz hafıza kartlarına paket lastiği takıp size verilmiş olan kolilerin içerisine dizeceksiniz. Hafıza kartı paketleme işi biraz hassas bir iş olduğu için paketleme yaparken hafıza kartlarına zarar vermemeniz gerekmekte. Çünkü hafıza kartları çizildiği zaman yada darbe aldığı zaman çalışmayacaktır, bu yüzden de dikkatli olmanızda fayda var.

Hafıza kartı paketleme işinde lazım olacak tüm malzemeleri firma yetkilisi size verecek. Bu malzemeler arasında paket lastiği, koli, koli bandı ve maket bıçağı yer almakta. Aynı zamanda paketleme işini nasıl yapacağınızı da detaylı bir şekilde uygulamalı olarak anlatacak gösterecek. Bitirdiğiniz işleri almak için 2 günde bir sizi ziyaret edecek ve ürünleri sayıp teslim alacak. Eksiksiz olarak aldığı ürünlerin parasını size peşin olarak elden verecek. Bu işi kargo ile alacaklar ise haftalık olarak teslim edip ödeme alacaklardır.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık rahat bir şekilde 2.000 TL ile 2.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. İşin yapılışı çok kolay olduğu için gün içerisinde fazla vaktinizi almadan kolayca yapabilirsiniz fakat aylık gelirinizi yükseltmek istiyorsanız bu işe günlük biraz daha fazla vakit ayırmanız gerekmektedir. Bu işi ister tek başınıza yapın istersenizde bir grup kurarak yapın işi yapmak için her hangi bir tecrübe veya bilgiye gerek yoktur tüm bilgiyi firma size aktaracaktır. İnternetten ufak bir araştırma yaparak kolayca bu işi veren firmalara ulaşabilirsiniz ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*