Evde Havlu Kenarı Yaparak Para Kazanın

Her gün yeni ek iş ilanları araştırmaya ve tüm detayları ile size aktarmaya devam ediyoruz. Bizi takip ederek her gün yayınlanan güncel ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz. Genellikle yapılışı daha kolay ve kazancı diğer işlere nazaran daha iyi olan işleri araştırarak sitemizde paylaşmatayız çünkü evde ek iş yapan kişiler öyle işleri daha çok tercih ediyor. Ana sayfamıza girerek daha önce yayınladığımız ek iş ilanlarına göz atabilir ve kolayca başvuru da bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde Havlu Kenarı Yapma işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Havlu Kenarı Yaparak Nasıl Para Kazanılır

Havlu kenarı yaparak gelir sağlayabileceğiniz iki farklı seçenek bulunmakta. Bunlardan birisi kendi başınıza serbest bir şekilde evde havlu kenarı örüp arkadaşlarınıza, komşularınıza yada internetle aranız iyiyse instagram, facebook gibi sosyal medya mecralarından satarak, ikinci seçenek olarak da havlu imalatı yapan fabrikalarla anlaşıp, fabrikaların vereceği havlu kenarı modellerini belirli ücret karşılığında dikerek.

Her iki seçeneğinde kendine göre artıları ve eksileri bulunmakta. Örneğin fabrikalarla anlaşırsanız eğer yaptığınız işlerden garanti para kazanmış olursunuz, malzemelere para vermemiş olursunuz ama kar marjınız daha düşük olur. Kendi başınıza yapıp satmak isterseniz karınız daha çok olur ama bu seferde malzeme parası yada yaptığınız havlu kenarlarını satmak için çaba harcamanız, koşturmanız gerekecek. Artıları ile eksileri ile hesabınızı yaparak bu işe başlayabilirsiniz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işte parça başı 1 ile 5 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Günde normal bir çalışma ile aylık 1.500 TL civarı kazanca ulaşabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin yapması gereken internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*