Evde Havlu Paketleme İşi

Bugün sizler için Evde havlu paketleme işi araştırdık ve sizdeğerli takipçilerimizi bilgilendirmel adına bu yazımızda tüm detayları ile birlikte anlatacagız. Bunun gibi bir çok paketleme işini görmek için ana sayfamıza
girmeniz yeterlidir. Bizi takip ederek her gün yayınlanan güncel ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Havlu Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Çeşitli boyut, renk ve işlemelere sahip havluları evinizde rahatlıkla paketleyerek para kazanmanız mümkün. Bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken, havlu çeşitlerini aynı renk ve boyutlarına göre ayırmanız gerekmekte. Ayırdığınız havluları her bir şeffaf ambalaja 3 farklı renk gelecek şekilde dizeceksiniz. Şeffaf ambalajın üstünde, havlu markasının yer aldığı etiketi yapıştırıp ambalajın yapışkanlı kısmını açıp yapıştırarak paketleme işlemini tamamlamış olursunuz. En son işlem olarak da ambalajları sayarak kolilere dizip, kolinin üzerine kaç adet olduğunu yazıp işi teslim hale getirmiş olursunuz.

Firmadan gelecek olan görevli, işleri size teslim ettikten sonra paketleme işini nasıl yapacağınız konusunda eğitim verecek. Havluları renk ve modellerine göre nasıl ayıracağınızı, hangi havluya hangi etiketi yapıştıracağınızı ve kolilere nasıl dizip bantlamanız gerektiğini tek tek uygulamalı olarak anlatacak. İşlemi biten paketleri günlük olarak gelip sizden teslim alacak.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak ayda 1.500 TL ile 2.000 TL arası kazanç elde etmeniz mümkün. Yapmanız gereken internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmanız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*