Evde ilaç kutusu paketleme işi

Hergün yeni bir ek iş ilanı ile karşınızdayız. Bizi takip ederek yayımlanan her güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek sizler için araştırmış olduğumuz ek iş ilanlarını, ek iş fikirlerini ve evde yapılacak ek işleri kolayca görebilirsiniz ve haklarında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bugün sizlere Evde ilaç kutusu paketleme işinden bahsedeceğiz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Plastikten üretilen ilaç kutularının her gözünün kapağı bulunmaktadır. Bu ürünü kullananlar genellikle haftalık olarak ilaçları ayarlayıp kullanırlar. Bu yüzden de ilaç kutularının kapaklarının üzerinde Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerinin adı yazılı olur. Yapacağınız işlem, kutuların kapaklarının üzerine haftanın günlerinin yazılı olduğu etiketleri yapıştırmak olacak. Kapağın büyüklüğüne göre ayarlı olan bu etiketleri tek tek kapakların üzerine yapıştırdıktan sonra kutuları kırık, çatlak var mı yok mu diye kalite kontrol işleminden geçirip paketleme işlemine geçebilirsiniz.

Paketleme işleminde ise ürünleri şeffaf poşetlerin içerisine koyup poşetlerin ağız kısmını yapıştıracaksınız. Daha sonra poşetlediğiniz ürünleri karton kutularının içine koyduktan sonra karton kutunun ağzını da bantla kapatarak paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Bu işi almadan önce dikkat etmeniz gereken bir kaç husus var onlardan en önemlileri öncelikle işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırma yapmanız piyasa da bir çok sahtekar firma olduğunu unutmayın ve emeğinizi çalmalarına izin vermeyin. Bir diğer önemli husus isesizden her hangi bir ücret talep eden firma veya kişilere kesinlikle güvenmeyin ve paranızı kaptırmayın.

Bu işi yaparak aylık 2.000 TL ile 2.500 Tl arası kazanç elde etmeniz mümkün. Yapılışı oldukça basit ve her hangi bir tecrübe gerektirmeyen bir iş ister tek başınıza yapın isterseniz de aile biriyleri ile yapın kazanç konusunda da unutmayın siz bu işe günde ne kadar zaman ayırırsanız aylık kazancınız o kadar artar.İnternetten ufak bir araştırma yaparak bu işi veren firmalara kolayca ulaşabilirsiniz ve başvuru yapabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*