Evde Islak Mendil Paketleme İşi

Yeni yazımız Evde Islak Mendil Paketleme İşi hakkında olacaktır. Son zamanlarda ek iş yapmak isteyen kişi sayısında ciddi bir oranda yükselme söz konusu olduğundan dolayı eve ek veren firmaların yükleri bir nebze olsun hafifliyor. Sizde ek iş almak için başvuru yapmak istiyorsanız yazımızı okuyarak sayfada form bölümünden form doldurabilirsiniz.

Bu işe Türkiye genelinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz ve kargo ile işleri alarak başlayabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen kişiler sayfa da Form Doldurma Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapabilirler.

Evde Islak Mendil Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Evde ek iş yapmak isteyen kişilerin bir çok seçeneğinin bulunduğunu hemen hemen herkes bilmektedir ve bu ek iş ilanlarına da her gün yeni bir ilan eklenmektedir bugün de bildiğiniz üzere evde ıslak mendil paketleme işi hakkında yaptığımız araştırmalar sonucu elde ettiğimiz bilgileri sizlere aktaracağız.

Firmaların size getirmiş olduğu bir çok çeşit ıslak mendili önce ayırıyorsunuz eğer yırtık veya defolu olanlar var ise onları kenara ayırıyorsunuz sonra aynı çeşit olan ıslak mendilleri 10 adet veya 20 adet olacak şekilde paketleyerek lastikleyip kutulara diziyorsunuz. Dolan kutuyu üstüne kaç adet lastik olduğunu yazarak firmaya teslim etmek için kenara koyuyorsunuz böylece işlem sonuçlanıyor. Bu iş için her hangi bir tecrübeye veya bilgiye sahip olmanız gerekmiyor gün içerisinde kolayca yapabileceğiniz bir iş ve ek gelir elde etme imkanı.

Bu işten aylık ne kadar kazanırım diye düşünenler için bu işi yapanlara sorduğumuz zaman aylık normal bir şekilde çalışarak 2.500 tl civarı kazanç elde etmek mümkün tabiki bu işe gün içerisinde daha fazla vakit ayırarak kazancınızı artırabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*