Evde Kalem ve Silgi Paketleme

Evde yapılacak en kolay işler paketleme işleri olduğu için çokca tercih edilmektedir. Bu yazımızda sizlere Evde Kalem ve Silgi Paketleme İşinden bahsedeceğiz. Ev işlerini bitirdikten sonra fazla zaman harcamadan yapabileceğiniz ek işlerden aylık kazanç elde etmeniz göründüğünden de basit hale gelmiştir.

Bu kalem ve silgi fabrikada makineler tarafından yapıldığı için ve bunların paketleme makinaları olmadığı için bu işin paketleme kısmını firmalar evlere vermektedir. Hem kendi üstlerinden bir yük kalmış hemde ev
hanımlarına ek gelir kapısı açılmış oluyor. Paketleme işlerinin genelinin yapılışı çok basit ve fazla zaman almadığından dolayı bir çok ev hanımı sadece paketleme işi tercih etmektedir.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Evde Kalem ve Silgi Paketleme Nasıl Yapılır

Öncelikle silgi paketlemekten başlayalım, silgi paketlemek oldukça basittir. Her silginin üstüne yarım ufak kağıtları geçiriyorsunuz sonra geçirmiş olduğunuz kağıt ile silgiyi ufak bir jelatin poşete koyup ağzını bantlıyorsunuz. Bazı firmalar ağzını bantladıgınız silgileri size verdikleri ufak kutulara 10 adet şeklinde dizmenizi isteyebilir bazıları ise hiç ufak kartonlara koymanızı istememektedir.

Kalem paketleme işi de biraz silgiye göre farklıdır firma size bir çok çeşit kalem getirerek bazılarını tekli bir şekilde verdiği kılıflara koymanızı ister bazılarını ise 5 adet şeklinde kutulara koymanızı ister bazılarını da 30 adet şeklinde kutulara koyarak ağzını kapatmanızı ister. Bu kalem paketleme işinde üç farklı ücretlendirme şekli vardır. Tekli paketlediginiz kalemin ücreti farklı, 5 adet olarak paketlediginiz kalemin farklı ve 30 adet olarak paketlediigniz kalemin ücreti farklıdır.

Evde Kalem ve Silgi Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanırım

Firmalar ile anlaştığınız zaman bu yapacağınız işin malzemelerinizi kapınıza kadar getirmektedir. Bittikten sonra da tekrar kapınıza gelerek ürünleri teslim alıyorlar. Bu piyasa da ücretlendirme şekilleri firmanız ile anlaşmanıza bağlıdır, bazı firmalar haftalık ödeme yaparken bazı firmalar ise aylık ödeme yapmaktadır. Kalem ve Silgi Paketleme işinden aylık kazancınız 2.500 tl kadar çıkabilmektedir. Tabi siz ay içerisinde ne kadar çalışırsanız kazancınızın yükselme durumu da o kadar iyi olur.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*