Evde kalemlik paketleme işi

Evde Kalemlik Paketleme İşi..Son dönemlerde evde ek iş yapanların sayısı oldukça fazlalaşmaya başladığı görülmektedir. Eve ek iş veren firmalar bu durum karşısında çok mutlu olduklarını dile getirmektedirler. Bu gün sizlere Evde Kalemlik Paketleme İşi hakkında bilgi vereceğiz. Bilindiği üzere sitemizde her gün yeni güncel ilanlar yayımlanmaktadır. Ana sayfamıza girerek tüm ilanlara göz atabilirsiniz ve ilanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu işe Türkiye genelinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz ve kargo ile işleri alarak başlayabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen kişiler sayfa da Form Doldurma Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapabilirler. Başvuru yapmak için başka bir seçenek ise  adresine güncel ev adresinizi ve telefon numaranızı göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Bu işi yapmak oldukça basittir. Öncelikle firmaların size vereceği farklı kalitede ki kalemlikleri renk ve modellerine göre düzenli bir şekilde ayırmanız gerekmekte. Toplam da on farklı renkte kalemlik modeli bulunmakta. Birbiri ile aynı renkte ki ürünleri kolaylıkla ayırabilirsiniz.

Ayırma işlemini tamamladıktan sonra kalemliklerine içerisine firmanın isminin, adres bilgilerinin yazılı olduğu kartvizitleri koyacaksınız. Daha sonra kalemliklerin fermuarların da bir sorun olup olmadığını kontrol edeceksiniz. Sorunlu kalemlikler varsa ayırıp arıza kolisine koyacaksınız. Tüm aşamaları sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra kalemlikleri şeffaf poşetine koyup paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Bu İşten Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu iş modelinde adet başına ödeme hesaplaması yapılmaktadır. Firmalar ortalama 1000 paket için size 100 TL ödeme yapar. Düzenli bir şekilde kalemlik paketleyerek aylık 1.200 TL kazanabilirsiniz. El hızınıza pratikliğinize göre kazanacağınız tutarda yükselecektir. Ne kadar hızlı olursanız o kadar fazla kazanırsınız. Bu iş modelinde herhangi bir zaman sınırlaması bulunmamaktadır. İşleri ne zaman teslim ederseniz o zaman ödeme alırsınız. Ödemeler iş teslimi sırasında elden peşin olarak yapılır.

 

2 yorum

  1. Benim kendi mesleğim Terzilik bir elimden her iş gelir Lütfen bana dönüş yapayım.

  2. İşe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun ulaşın 05414198256

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*