Evde Karanfil Paketleme İşi

Evde ek iş arayanların en çok tercih ettiği işlerin tüm detaylarını ve püf noktalarını araştırıp sizlere sunmaktayız. Bizi takip ederek yayınlanan tüm güncel ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz, ana sayfamıza girerek
yayınlamış olduğumuz ek iş ilanlarına göz atabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde karanfil paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Karanfil Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Firmadan gelecek olan karanfilleri öncelikli olarak kabuklarından ayırmanız gerekmekte. Bir bitki olan karanfillerin, kuruyan tohumları kabuk gibi ufak bir parça döker, bu parçaları karanfilden ayırmanız gerekir. Tohumları temizleyip ayıkladıktan sonra, ufak çıtçıtlı poşetlerin içerisine her bir poşete 20 adet karanfili sayıp koyacaksınız. Poşetlerin üzerine ise, firmanın isminin ve son kullanma tarihinin yazdığı etiketleri yapıştıracaksınız. Tüm bu aşamaları tamamladıktan sonra paketleri, kolilere dizip üzerine kaç adet paket olduğunuz yazarak paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Firma görevlisi paketleme aşamasında size kısa sürelide olsa eğitim verecek. Aynı zamanda paketleme sırasında gerekli olan bone, ağız maskesi, eldiven ve önlük firma size ücretsiz olarak temin edecek. Firmanın görevlisi yaptığınız paketleri günlük olarak gelip sizden alıp toptancılara teslim edecek.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işten aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Gün içerisinde bu işe biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işi almak isteyen kişilerin yapması gereken internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*