Evde Kemer Tokası Paketleme İşi

Evde ek iş arayanlar için bir çok ilanın bulunduğu sitemizde her gün yeni ek iş ilanları araştırarak tüm detayları ile aktarmaktayız. Genellikle evde en çok tercih edilen ek iş ilanlarını araştırıyoruz ve hem yapılışı kolay olanları hemde
diğer işlere göre daha çok kazandıran işleri araştırarak paylaşıyoruz. Bizi takip ederek yayınlanan her yeni ilandan anında haberdar olabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde Kemer Tokası Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Kemer Tokası Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Fabrikalar size günlük olarak kemer tokası getirecek. Gelen kemerleri öncelikle kalite kontrolden geçirip, tokaların yamuk olup olmadıklarına, ezik, çizik, kırık yada herhangi orijinalliğinin bozulduğu bir durum varsa ayırmanızı isteyecekler sizden.

Kalite kontrolün ardından kemer tokalarında hiç bir problem yoksa paketleme aşamasına geçebilirsiniz. Tüm kemer tokalarının şekilleri, renkleri birbirinden farklıdır. Paketleme yapmadan önce aynı modelleri, aynı renkleri ayırıp eşleştirmeniz gerekmektedir. Ayırma işleminin ardından, aynı model ve renkte ki kemer tokalarını her pakete 10 adet gelecek şekilde yerleştirip ağızlarını kapattıktan sonra kolilere dizerek paketleme işini tamamlamış olursunuz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu paketleme işini yaparak aylık 1.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Gün içerisinde bu işe biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin yapması gereken internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşarak başvuru yapmaları.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*