Evde Kına Tacı Süsleme ve Paketleme İşi

Ek iş yapmak isteye bir çok kişi sitemizi takip ederek yayınlanan ilanları inceleyip aklına yatan ilanlara başvuru yaparak ek gelir elde etmekte. Sizde bizi takip ederek her gün yayınlanan ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz ve haklarında bilgi sahibi olarak kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek daha önce yayınlamış olduğumuz ilanlara da göz atabilirsiniz. Bugün sizlere Evde kına tacı süsleme ve paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Kına Tacı Süsleme ve Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Bir çok firma genellikle sipariş üzerine çalışma yapmaktadır. Hazır seri üretim yapan firmalarda bulunmaktadır. Yapacağınız işin zorluğu yada kolaylığı siparişe göre, modele göre değişecektir. Genel olarak kına tacı süsleme işi oldukça basit bir iş modelidir.

Taçları süslerken gerekli tüm malzemeler firmalar tarafından size teslim edilecek. Sim, pul, tel, yapay çiçekler, püskül, yapıştırıcı, makas, iğne, iplik bu malzemelerden bir kaçı. Genel itibari ile tellerin üzerine yapay çiçekleri, pul ve püskülleri işleyeceksiniz. İşlemini bitirdiğiniz taçları, firmanın size vereceği paketlere dizip paketleme işini tamamlamış olursunuz. Süsleyeceğiniz modeller her hafta değişecektir. Süsleyeceğiniz modele göre firma görevlisi her hafta size konu ile ilgili eğitim verecek.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu paketleme işini yaparak aylık 1.300 TL kazanabilirsiniz. Aylık kazacınızı kolayca artırmanın bir çok yolu vardır onlardan bir tanesi gün içerisinde bu işe biraz daha fazla vakit ayırmanız olabilir.Bu işe başvuru yapacak kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*