Evde Kol Saati Paketleme İşi

Evde ek iş arayan herkes için en kolay ve en çok kazandıran ek işleri araştırıp sitemizde paylaşmaktayız. Ana sayfamıza girerek tüm yayınlanan ilanlara ulaşabilir ve kolayca inceleyebilirsiniz. Her gün yeni ek iş ilanı
araştırıp paylaşmaktayız sizdebizi takip ederek kolayca paylaşınlan tüm ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz. Bugün sizlere Evde kol saati paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Kol Saati Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Kol saatleri dijital, analog olarak iki gruba ayrılır. Bu iki grup da kendi içerisinde bay ve bayan saatleri olmak üzere iki gruba daha ayrılır. Öncelikle dijital ve analog saatleri ayırmanız gerekecek. Daha sonrada ayırdığınız bu saatleri bay ve bayan olarak yine ayıracaksınız ve kutularına koyacaksınız. Bay ve bayan saatlerini ayırt etmeniz çok kolay olacaktır. Zaten firma görevlisi size bay ve bayan saatlerini nasıl ayıracağınızı, hangilerinin bay ve bayan saatleri olduğunu anlatacak. Örnek hazır paketleri de karıştırmamanız için size verecek.

Kol saati paketleme işinde dikkat etmeniz gereken en önemli kural, saatlerin camları çok hassas olduğu için ayırırken yada paketlerine koyarken camlar çizilebilir yada kırılabilir, saatleri ayırırken yada paketlerine koyarken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Kırılan yada çizilen saatler için firmalar kesinti yapabilir.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi ister tek başınıza yapın istersenizde bir grup kurarak grup halinde yapın nasıl isterseniz. Bu iş için her hangi bir tecrübeye veya bilgiye sahip olmaya gerek yok. Bu işi yaparak aylık 2.000 TL ile 2.500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenlerin internetten ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp kolayca başvuru yapabilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*