Evde koli bandı paketleme işi

Bugün sizlere Evde koli bandı paketleme işinden bahsedeceğiz. Ana sayfamıza girerek tüm yayınlamış olduğumuz ek iş ilanlarını ve diğer tüm ilanları kolayca görebilir ve haklarından bilgi sahibi olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Bizi
takip ederek yayımlanacak olan her güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz.

Eve ek iş almadan önce dikkat etmeniz gereken bir kaç husus vardır. Bunlardan ilki işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmalısınız çünkü piyasa da dolandırıcı bir çok firma bulunmaktadır. İkinci olarakta kesinlikle sizden her hangi bir kapora isteyen olursa güvenmeyin ve paranızı kaptırmayın.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Koli bandı paketleme işi oldukça basit bir ek iş modelidir. Yukarıda bahsettiğimiz koli bandı çeşitlerini tek tek kendi modeline göre ayırmanız işin ilk aşaması. Daha sonra ayırdığınız koli bandı çeşitlerini 10 adet olarak firmaların logosunun, markasının yazılı olduğu olduğu kutulara dizeceksiniz. Her kutuya 50 adet koli bandı sığmakta. Kolileri tamamen doldurduktan sonra paketleme işi için açık olan koli bantlarından birisi ile bantlayıp paketleme işlemini bitirmiş olacaksınız.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yapanlara sorduğumuz zaman aylık 1.500 TL ile 2.000 TL civarı kazanç elde etmeniz mümkün. Gün içerisinde bu işe ne kadar zaman harcarsanız aylık geliriniz o kadar artmış olur işin yapılışının kolay olmasından dolayı fazla zaman almadığı gibi bu işi ister tek başınıza istersenizde grup halinde kolayca yapabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*