Evde Kravat Askısı Montaj ve Paketleme İşi

Fabrikalar da üretilmekte olan kravat askılarının montaj ve paketleme işlemleri fabrika dışında hazırlanmaktadır. Fabrikalar iş yüklerini azaltmak için evlere ek iş veren firmalarla anlaşarak kravat askılarının montajı ve paketlenmesi işlemlerini bu firmalara yaptırırlar. Bu firmalar verilen işleri kısa sürede daha düşük maliyetlerle hallettikleri için fabrikalar onları tercih ederler.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Kravat Askısı Montaj ve Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Kravat askısının montajı da paketlenmesi işlemi de oldukça basittir. Kravat askıları demirden üretildiği için bu işi yapacak kişi yada kişilerin güvenlik amaçlı eldiven takması zorunludur. Kravat askıları toplamda iki parçadan oluşmaktadır. Birincisi askılığa asılan kancalı askı kısmı, diğeri ise kravatların asıldığı demir askılıklar. Demir askılıklar üretici firmaya göre sekizli, dokuzlu yada onlu olurlar.

Kravatların asılacağı askılık kısmının ortası deliktir. Askılığın kancasını bu delik kısma yerleştirip sıkarak montaj işlemini çok kolay bir şekilde tamamlayacaksınız. Montaj işlemini tamamladıktan sonra ürünleri zımbalayıp temizlemeniz istenecek sizden. Demirden üretilen kravat askıları imalat aşamasında aşınabiliyor ve üzerinde ki boyalarda soyulma yada deformeler oluşabiliyor. Zımba işlemi yaparak bu gibi hasarları ortadan kaldırmış olursunuz.

Montaj ve zımbalama işlemlerinin ardından kravat askılarını toplu bir şekilde kolilerin içerisine yada çuvalların içerisine sayılı bir şekilde yerleştirip paketleme işlemini de tamamlamış olursunuz. Saydığınız adetlerin doğru olduğuna emin olduktan sonra çuval yada kolilerin üzerine adetleri yazarak firmalara teslim edebilirsiniz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 1.600 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe gün içerisinde biraz fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bir yorum

  1. Evde paketleme isi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*