Evde Küpe Paketleme İşi

Evde ek İş arayan ev hanımları, öğrenciler ve emekliler bu Evde Küpe Paketleme İşi tam sizlik. Gün içerisinde çok fazla zamanınızı almadan gün içerisinde dileğiniz zaman zarfında kolaylıkla yapabileceğiniz bir iş ile
karşınızdayız. Yapımı itibari ile hem basit olan kazanç itibari ile de bütçenize katkıda bulunabilecek bir iş olması herkesin yüzünü güldürmektedir.

Evlere ek iş alan kişilerin bu dönemde yoğunlaşması en çokta eve ek iş veren firmaların yüzünü güldürmektedir. Siparişlere yetişemediklerini söyleyen firma sahipleri sırtlarından büyük bir yükün kalktığını belirtmektedir.

Piyasa da bir çok eve ek iş veren firma bulunmaktadır ve bu firmaların bir çok iş seçeneği olduğunu belirtmemizde fayda var. Her hangi bir firma ile anlaşarak istediğiniz işi seçip ek gelir elde etme imkanınız var. Bir de dikkat etmeniz gereken bir konu daha var piyasa da bir çokta emek hırsızı firma bulunmaktadır. Size işleri yaptırıp ortadan kayboldukları söylenmektedir o yüzden iş alacağınız firmayı öncesinden iyi bir araştırmanızı tavsiye ederiz gerekirse o firma ile çalışmış kişilere de danışabilirsiniz.

Bu işe Türkiye genelinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz ve kargo ile işleri alarak başlayabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen kişiler sayfa da Form Doldurma Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapabilirler. Başvuru yapmak için başka bir seçenek ise  adresine güncel ev adresinizi ve telefon numaranızı göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Evde Küpe Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Size firma bir çok çeşit küpe ve ufak poşetler getirmektedir. Sizden istenilen o küpeleri poşetlere koyarak paketlemeniz olacaktır. Paketlemiş olduğunuz bu küpeleri düzgün bir şekilde size verilen kolilere dizip ağzını bantladıktan sonra üstlerine kat adet küpe olduğunu yazarak firmaya teslim etmenizle işlem bitecektir. Firmalar ücretleri üç şekilde vermektedir. Birinci şekil; ya ürünü teslim aldıkları zaman verirler, ya haftalık olarak çalışmayı teklif ederken haftalık ücret verirler, yada aylık olarak çalıştıklarını belirtirler sizin verdiğiniz ürünleri kenara not alarak aylık ödeme yaparlar.

Bu işi yaparak ek kazanç elde edenlerin söylediklerini dikkate alarak aylık 2.000 tl ile 2.750 tl arası kazanç elde ettiklerini çıkarıyoruz ortalama olarak. Tabi ki bu sizin çalışmanıza da bağlı gün içerisinde biraz çalışma saatlerinizi çoğaltarak bu ücretlerin üzerine çıkma şansınızda olabilir. Bazı firmalar da ürünlerini beğendikleri kişiler ile devamlı çalışmak istediklerini belirterek o kişilere ssk bile yapmaktadır. İnternet ortamından ufak bir araştırma yaparak eve ek iş veren firmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Unutmayın iş alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmadan kesinlikle almayın. Ana sayfamıza girerek bütük ek iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz.

4 yorum

  1. Paketleme işi almak istiyorum

  2. SEREN SARI ERTÜRK

    Evde ek iş yapmak istiyorum

  3. Paketleme işi yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*