Evde Kurutulmuş Meyve Paketleme İşi

Her gün yeni ek iş ilanları araştırarak siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmaktayız. Bizi takip ederek yayınlanan her güncel ilandan anında haberdar olabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek yayınlanmış olan tüm güncel ilanlara bakabilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde kurutulmuş meyve paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Kurutulmuş Meyve Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Paketleme işlemine geçmeden önce bu işi yapacak kişilerin eldiven, galoş, ağız maskesi ve önlük giymesinin zorunlu olduğunun altını çizmek istiyoruz. Tüm bu malzemeleri firma ücretsiz olarak temin edecek size. Fabrikalardan evinize kadar sandıklarla getirilecek olan kurutulmuş erik, kayısı, elma, incir ve üzümleri her bir pakete farklı meyve kurusu gelecek şekilde paketlemeniz istenecek sizden.

Sandıklarda bulunan kurutulmuş meyveleri, plastik kürek yardımı ile 500 gram olacak şekilde şeffaf poşetlerin içerine koyacaksınız. Gramajları düzgün bir şekilde ayarlamanız için firma size dijital tartı verecek. 500 gram olarak ayarladığınız paketlerin üzerine firmanın markasının yer aldığı etiketleri yapıştıracaksınız. Etiketi yapıştırdıktan sonra, etiketin hemen alt kısmına 500 gram ve pakette bulunana kurutulmuş meyvenin adını yazarak paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız. Paketlerin ağızlarını zımba teli ile zımbalayıp kolilere dizip firma görevlisini arayarak paketleri teslim almasını ileteceksiniz.

İşi size teslim edecek olan firma görevlisi dijital teraziyi nasıl kullanacağınızı, kurutulmuş meyveleri plastik kürek ile poşetlere nasıl koyacağınızı, etiketleme ve zımbalama işlemlerini nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatıp size eğitim verecek. Takıldığınız yapamadığınız bir sorun olduğu taktirde firma görevlisini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 1.500 TL ile 2.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufakbir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*