Evde Makyaj Kutusu Paketleme İşi

Her gün sizler için firmaların yayınladığı ek iş ilanları bir çok kaynaktan araştırarak sitemizde paylaşmaktayız. Bizi takip ederek her gün yayınlanan ilanlardan haberdar olabilirsiniz ve ilanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek daha önce yayınlanan ilanlara göz atabilirsiniz ve kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere Evde Makyaj Kutusu Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Makyaj Kutusu Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Bu iş modelinde yapılacak işlemler oldukça basittir. Fabrikalardan size verilecek olan çok gözlü makyaj kutuları genellikle 12 yada 16 gözden oluşmaktadır. Tabi 20 yada 24 gibi gözlerden oluşan makyaj kutuları da verilebilir. Öncelikli olarak bu gözlerin yani makyaj kutusuna koyulacak olan ufak rafların kalite kontrol işlemlerini yapacaksınız. Bu işlemde ufak rafların kırık olup olmadıklarını yada üzerinde çatlak olup olmadıklarını kontrol edeceksiniz. Kalite kontrol işlemini tamamladıktan sonra ürünlerin montaj ve paketlenmesi işlemlerine geçeceksiniz.

Montaj işleminde ise makyaj kutusunun ana gövdesinde bulunan gözlere ufak rafları yerleştireceksiniz. Dediğimiz gibi kutular 12, 16, 20 yada 24 gözden oluşabilmektedir. Montaj işlemini de tamamladıktan sonra ürünleri şeffaf poşetlere koyup, hazırlayacağınız karton kutularına koyarak paketleme işlemini de kısa sürede tamamlamış olacaksınız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 2.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu kazanç işi tamamen sizin elinizde gün içerisinde ne kadar çalışırsanız aylık kazancınız o kadar olur . Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

5 yorum

  1. Evde çalışmak istiyorum hiç deneyimim yok öğrenciyim ve paraya ihtiyaçtan dolayı bu işi yapmak istiyorum

  2. İş istiyorum inanılır sayfadır

  3. Merhaba çalışmak istiyorum.

  4. Evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var

  5. İse hemen baslamak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*