Evde Masa Örtüsü Paketleme İşi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için her gün yeni ek iş araştırarak sitemizde paylaşmaktayız. Bizi takip ederek yayınlanan ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz ve tüm detayları ile birlikte kolayca öğrenebilirsiniz. Ana sayfamıza girerek tüm yayınlanmış ilanlara göz atabilirsiniz ve başvuru da bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Evde masa örtüsü paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Masa Örtüsü Paketleme İşi

Firmadan paketlemeniz için iki farklı masa örtüsü modeli koliler ve çuvallarla size teslim edilecek. Plastik ve kumaş masa örtüsü olarak iki farklı ürün çeşidini etiket kısmında yazan model numaralarına göre ayırmanız gerekecek. Firma size model numaralarının yazılı olduğu renk kartelasını verecek. Bu kartelaya ve masa örtülerinin altında ki etiketlere bakarak ürünleri ayrıca modellerine göre de ayırmanız gerekecek. Tüm bu ayırma işlemlerini tamamladıktan sonra, masa örtülerini firma görevlisinin size göstereceği şekilde katlayıp, şeffaf ağzı yapışkanlı poşetlere koyarak paketleme işlemini tamamlayacaksınız.

Poşetlere koyduğunuz masa örtüsü modellerini farklı farklı kolilere dizip üzerine hangi model olduğunu, içerisinde kaç adet örtü olduğunu yazıp bantlayarak teslimata hazır hale getirdikten sonra, firma görevlisine paketleri teslim edeceksiniz. Görevli gerekli kontrolleri sağladıktan sonra ödemenizi peşin olarak ödeyip ürünleri teslim alacak.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık 1.500 TL ile 2.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işe gün içerisinde biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazanıcınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*