Evde mendil paketleme işi

Evet değerli takipçilerimiz bugün sizlere Evde Mendil Paketleme İşinden bahsedeceğiz. Bilindiği üzere evde ek iş yaparak bir çok kişi ek gelir sağlamaktadır. Son dönemlerde bu işlere biraz daha
çok talep artmış durumda bunda korona virüsünün etkisi çok büyüktür. Bir çok kişi çalışamadığı için evde ek iş yaparak geçimini sağlayabilmenin peşindedir. Şimdi araştırdığımız Evde Mendil Paketleme İşine geçelim.

Çok rağbet gören ve çok kullanılan mendiller aynı zamanda bir çok kişinin geçim kaynağı olarak bilinmektedir. Mendil üretimi yapan tekstil firmaları ellerinde ki paketleme işlerini dışarıda daha düşük bütçelerle yaptırmayı tercih ederler. Bir çok kişi de bu paketleme işini evinden yaparak gelir elde eder. Özellikle ev işleri ve çocuklarından dolayı dışarıya pek fazla çıkma imkanı olmayan ev hanımları, emekliler yada öğrencilerin çok tercih ettiği bir ek iş modelidir. Bu iş modeli ile aylık 1.200 TL civarında kazanç sağlamak mümkün.

Mendil paketleme işi nasıl yapılır

Birbirinden farklı kalitelerde, birbirinden farklı desen, renk ve ölçülerde mendiller karışık olarak size teslim edilecek. Yapacağınız işin daha hızlı ve düzgün bir şekilde ilerlemesi için öncelikli olarak gelen mendilleri renklerine göre ayırmanız gerekecek. Aynı renge sahip mendilleri düzgün bir şekilde ayırarak paketleme işini daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ayırma işlemini tamamladıktan sonra mendilleri koyacağınız özel kutularını da katlayarak pakete hazır hale getirmeniz gerekecek. Paketleri de hazırladıktan sonra ayırmış olduğunuz mendilleri kutuların içerisine her renkten 1 adet olacak şekilde yerleştireceksiniz. Mendilleri yerleştirdikten sonra paketin üstüne firmanın markasının yer aldığı kartvizitleri de koyup paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Bu işe Türkiye genelinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz ve kargo ile işleri alarak başlayabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen kişiler sayfa da Form Doldurma Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapabilirler. Başvuru yapmak için başka bir seçenek ise  adresine güncel ev adresinizi ve telefon numaranızı göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Mendil paketleme işi özellikle ev hanımlarının en çok tercih ettiği ve en çok yaptığı evde ek iş imkanları arasında yer alıyor. Bu iş modelinin hem hazırlanması kolay hemde kazandırdığı meblağ diğer iş modellerine göre daha yüksek. Verilen işleri istenilen gün ve saatte teslim ederek aylık 1.200 TL kazanç elde etmeniz mümkün. Firmalar için işlerin gününde teslim edilmesi çok önemlidir. Firma sizden memnun kaldığı sürece sizinle düzenli olarak uzun yıllar çalışmaya devam edecektir.

 

3 yorum

  1. Evde mendil lif paketleme yaprım hepsını lütfen yardımcı olun ihtiyacım var Van 05414198256

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*