Evde Mezura Paketleme İşi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için her gün yeni ek iş ilanları araştırarak tüm detaylarını sizlerle paylaşmaktayız. Bizi takip ederek bu ilanların hepsine kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve birden çok ilan hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ana sayfamızda daha önce yayınladığımız ilanlar bulunuyor bunlara da göz atarak kafanıza yatan işi seçerek kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bugün sizlere evde mezura paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Mezura Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Yoğun bir şekilde mezura imalat yapan tekstil firmaları, siparişleri yetiştirmekte zorlandıkları zamanlarda ellerinde ki mezura paketleme işlerini dışarıda yaptırarak siparişleri kısa sürede yetiştirmeye çalışırlar. Sizde evinizde bu paketleme işi yaparak kazanç sağlamış olursunuz.

Birbirinden farklı renk ve boyutta ki mezuralar ve uçlarında ki metal parçalar firmalar tarafından size teslim edilecek. Aynı şekilde paketleme işi sırasında gerekli olacak diğer tüm malzemeler de firmalara tarafından size teslim edilecek.

İlk aşama olarak mezuraların uç kısımlarına, metal parçaları yerleştirmeniz istenecek sizden. Mezuraların uç kısımlarına yerleştirdiğiniz metal parçaları çekiç yardımı ile döverek yerlerine iyice oturmasını sağlayacaksınız. Daha sonra mezuraları uç kısmından sararak rulo haline getireceksiniz. Rulo haline getirdiğiniz mezurayı bant ile yapıştırarak açılmasını önleyeceksiniz. En son işlem olarak da ambalajına yerleştirerek mezura paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Mezura paketleme işi yaparak aylık 1.000 TL kazanabilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişiler internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapabilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*