Evde Mutfak Askısı Paketleme İşi

Türkiye’nin bir çok şehrinde mutfak askısı imalatı yapan fabrikalar bulunmaktadır. Bu fabrikalar iş yoğunluklarından dolayı yılın bazı dönemlerinde ellerinde ki mutfak askısı paketleme işlerini anlaştıkları evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile dışarıda yaptırarak iş yüklerini azaltırlar. Bu ilanımızda sizlere mutfak askısı paketleme işinin nasıl yapılacağını ve bu iş modelinden nasıl para kazanacağınızdan bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Evde Mutfak Askısı Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Mutfak askılarının birbirinden farklı renkleri bulunmaktadır. Paketleme işinde yapacağınız ilk işlem size karışık bir şekilde teslim edilecek olan askıları renklerine göre ayırmak olacak. Yaklaşık olarak 10 yada 20 çeşit farklı renkte askı bulunmaktadır. Askıları tek tek renklerine göre ayırdıktan sonra ürünleri kalite kontrol işleminden geçirmeniz gerekecektir. Bu işlemde ise plastik mutfak askılarının kırık olup olmadıklarını kontrol edeceksiniz. Tüm bu işlemlerden sonra ürünleri paketleme işlemine geçebilirsiniz.

Her mutfak askısı paketi içerisinde 5 askı bulunmaktadır. Bu yüzden paketlere koyacağınız her askının farklı renklerde olması gerekmektedir. Şeffaf poşetlerin içerisinde 5 farklı renkte mutfak askısını koyduktan sonra bu ürünleri firmaların özel kutularına yerleştirerek paketleme işlemini bitirmiş olacaksınız.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Mutfak askısı paketleme işi yaparak aylık 2.400 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapın isterseniz de bir grup kurarak grup halinde yapın. Bu işe başvuru yapacak kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

3 yorum

  1. Evde mutfak askılığı paketlemek istiyorum verdiğiniz ilanı okudunm baş vuru yapmak istedim iyi günler

  2. Ben bu işi almak istiyorum

  3. Evde paketleme isi yapmak istiyorum.Istenilen zaman ve sayıda teslum ederim.Bilecik Bozüyük de ikamet ediyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*