Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi

Ev hanımlarının evde kolayca yapabileceği bir iş ile karşınızdayız. Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi bu sıralar sürekli olarak paketleme iş ilanları paylaşıyoruz sebebi ise diğer ğu ek işlere göre daha çok tercih edilmesi ve daha çok kazanç elde ettirmesidir. Bu yazımızda yine sizlere Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi hakkında tüm bilinmesi gerekenleri anlatacağız.

Paketleme işlerinin hiç bir zorluğu bulunmamaktadır bu işi yapmak için her hangi bir tecrübeye de sahip olmanız gerekmiyor ister tek başınıza ister bir grup kurarak kolayca kazanç elde edebileceğiniz bir paketleme işini siz değerli takipçilerimiz ile paylaşacağız.

Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Firmanın size getirmiş olduğu nazar boncuklarını boyutlarına göre ayırarak her hangi kırığı veya çatlağı varmı diye kontrol ediyorsunuz. Eğer kırığı veya çatlağı olan ile karşılaşırsanız onu kenara ayırarak firmanıza geri iade ediyorsunuz. Sağlam olanları size verilen şeffaf paketlere koyarak ağzını kapatıp kutuya güzel bir şekilde diziyorsunuz. Kutu dolduktan sonra ağzını bantlayarak üstlerine kaç adet nazar boncuğu olduğunu yazarak firmanıza teslim etmeye hazır hale getiriyorsunuz.

Firmalar hafta da bir kez uğrayarak sizden ürünleri teslim alıyor ve ödemenizi yapıyor. Bu iş için siz her hangi bir ücret ödemiyorsunuz sizden ücret talep eden firmalara da kesinlikle itibar etmiyorsunuz
çünkü o firmalar dolandırıcı firmalar sakın bu duruma düşmeyin son derece dikkatli olun.

Bu işe başvuru yapmak isteyen kişiler sayfa da form doldurma bölgesinden form doldurabilirler. Türkiye’nin neresinden olursanız olun form doldururken ev adresinizi eksiksiz yazın ve telefon numaranızı doğru
bir şekilde yazın size kargo ile gönderilecektir. Ana sayfamıza girerek diğer ilanlardan da haberdar olabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*