Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Düğün sezonunun açılması ile birlikte en çok rağbet gören işler arasına giren Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi sezonun açılmasından iki üç ay öncesinden siparişlerin alınması ile başlamış oluyor. Sezon açıldığı zaman
işleri yetiştirmekte zorluk çekildiği için biraz garantiye almak istiyor herkes. Firmalar bu konuda çok dikkatli davranıyor çünkü siparişi veren kişilerin en önemli günleri olduğu için hiç bir aksaklık olmaması için daha çok dikkatli olması da gerekiyor zaten. Eve ek iş veren firma sizden aldığı ürünleri önce kendileri tek tek inceleyip öyle teslim ediyorlar. Yapmış olduğu ürünü beğenmediği ile bir daha çalışmayacağını işi verirken dile getiriyor ve beğendiği kişiler ile tekrar çalışmak isteyeceğini de söylüyor firmalar.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Bu iş diğer paketleme işlerinden biraz uğraştırıcı gibi görünse de bir müddet sonra el alışıklığı ile kolay hale geliyor. Firma size kullanılacak bütün malzemeleri getirmektedir ve bir kaç örnek vererek detaylı bir şekilde nasıl bir ürün istediğini anlatmaktadır.Sizde anlatıldığı şekil gibi kat adet isteniyor ise o sayıda yaparak teslim etmelisiniz.Firma işi garantiye almak için size malzemeyi biraz fazla bırakır olur da yanlış bir işlem yapıp atmak zorunda kaldığınız ürünlerin telafisi için. Evde Nikah Şekeri Paketleme İşini ister kendi başınıza yapın isterseniz de grup halinde yapın ama şöyle bir bilgi verelim bu işi grup halinde yapmak sanki biraz daha avantajlı gibi çünkü el birliği ile kendi başınıza üç günde yapacağınız işi bir günde yapıp teslim edersiniz ve bir sonraki siparişe daha erken geçmiş olursunuz.

Piyasa da bu işin ödeme kısmı ile farklı şekiller dönmektedir. Bazı firmalar adet başına fiyat koyarken bazı firmalar ise komple siparişe fiyat koymaktadır. Bazı firmalar ise size aylık ödeme teklif etmektedir şartları ise firmanın verdiği işleri bir ay boyunca yapıp teslim etmek. Bu işi yaparak aylık 2.500 tl net kazanç elde edebilirsiniz ve bu rakam biraz da alacağınız siparişlere bağlıdır. Firmalar ile nasıl anlaşma yapacağınız da önemlidir her firmanın farklı ücretlendirme şekli olduğu için size en uygunu seçip öyle anlaşma yapmanız sizin için daha iyi
olacaktır.

Bu işi yapmaya karar verdiğiniz zaman internetten ufak bir araştırma yaparak firmalara kolaylıkla ulaşabilir form doldurarak ta bu işi alabilirsiniz. Araştırma yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma bulunmaktadır. İnsanların emeğini çalıp ortadan kayboluyorlar  o yüzden emeğinizi kimseye kaptırmayın. Ana sayfamıza girerek bir çok ek iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*